10 největších rock´n´roll skandálů v historii: Co nejvíc šokovalo?

Redakce

Co nejvíc pobouřilo fanoušky muzikantů? Podívejte se na náš seznam.

  1. Michael Jackson a jeho obvinění ze zneužívání dětí šokovalo celý svět. Popový král měl zneužít třináctiletého chlapce na svém ranči v roce 1993. Jeho pověst hudební legendy byla pak naprosto pošpiněna.Po jeho smrti se to ale už zase tak neřeší.
  2. „Nacistický pozdrav“ Davida Bowieho v roce 1976 při příjezdu na nádraží v Londýně pobouřil mnoho fanoušků. Při svém rozhovoru pro časopis „Hitler“ však vše úplně popřel. Prý jen mával.
  3. Phil Spector byl odsouzen za vraždu. Hudební producent byl v roce 1960 uctíván za vytvoření legendární „Wall of Sound“. Bohužel byl ale shledán vinným z natáčení smrti Lana Clarksona. K tomuto šílenému incidentu došlo v jeho domě v roce 2003. Producent prohlašoval, že šlo o sebevraždu.
  4. R. Kelly byl obviněn ze zneužívání dětské pornografie v roce 2008. Bylo u něj zabaveno čtrnáct kusů nahrávek a byl na šest let zavřen.
  5. Zpěvačka Whitney Houston byla spolu se svým manželem nařčena z užívání cracku. Později byly zveřejněny i fotografie, kde byla zachycena při braní drog. Nakonec kvůli drogám zemřela.
  6. Hanbatá herečka a zpěvačka Miley Cyrus měla už dříve sklony k vystavování se a když jí bylo patnáct let, nechala se vyfotit na obálku časopisu Vanity Fair. To by nebyl až takový problém, ale to, že na obálce byla zakryta pouze tenkou dekou v tak mladém věku pobouřilo veřejnost.Teď dělá ale Miley daleko divočejší věci.
  7. Michael Hutchence byl v listopadu roku 1997 nalezen mrtvý v hotelovém pokoji v Syndey. Sedmatřicetiletý zpěvák se oběsil úplně nahý. Byla to sebevražda.
  8. George Michael byl v roce 1998 v Beverly Hills načapán při sexuálních hrátkách na toaletách. Do té doby nikdo nevěděl, že je zpěvák homosexuál a právě tady to prasklo. Musel platit velmi tučnou pokutu a dostal veřejně prospěšné práce.
  9. The Rolling Stones a The Death Altamont. Měl to být mírumilovný koncert s Rolling Stones jako hlavními hvězdami. Ale skončilo to velkou rvačkou a ubodáním osmnáctiletého mladíka.
  10. Úžasná zpěvačka Amy Winehouse byla několikrát obviněna z užívání drog, dokonce se měla i léčit. Kouřila crack na veřejnosti. Bohužel na užívání drog talentovaná zpěvačka zemřela.