5 celebrit závislých na drogách. Do nich byste to neřekli!

Redakce

Kdo ze slavných osobností užíval ve velkém drogy? Překvapí vás náš přehled?

  • Lindsay Lohan. Lindsay je už nám všem asi dobře známá. Bohužel již to není jen z filmového plátna, ale hlavně tím, že ji vidíme na titulkách časopisů opilou či zdrogovanou. Sama se netajila tím, že miluje kokain smíchaný s alkoholem a ten pocit po něm. Dopadla hrozně. A to chce být budoucí prezidentka? Těžko.
  • Amanda Bynes. U ní by to čekal asi málokdo. Krásná herečka známá z mnoha filmů se během let dost změnila. Říká se jí druhá „Lohan“ nejen pro slabost k alkoholu a drogám – taky obě kradou v obchodech. Sláva jim asi přerostla přes hlavu. 
  • Nicole Richie. Bývalá hvězda reality show a také bývalá anorektička. Během dospívání se poflakovala po klubech a užívala si života a peněz svého otce, co jen to šlo. Včetně drog.
  • Angelina Jolie. Angelina a její pestrá minulost. Užívala pěkně tvrdé drogy. Její bývalý dealer, Franklin Meyer, řekl: „S Angelinou jsem obchodoval dvakrát až třikrát týdně“. To je hrozné. Nyní, když je z Angeliny máma na plný úvazek a více se soustředí i na svou kariéru, už s drogami naštěstí problém nemá. 
  • Jack Nicholson. Bývalý drogový dealer napsal o svém obchodování s drogami knihu a zmínil v ní i několik jmen celebrit. Objevilo se zde i jméno tohoto slavného herce. 
Témata: