Amy Winehouse hraje golf, Snoop Dogg se fotí s lachtanem. Jak s chmury bojujete vy?

Hana-Slivova

Jak obvykle zaháníte starosti a špatnou náladu? Nakupujete, chodíte se psem, voláte kamarádům? Koukněte, jak s negativními emocemi bojují Kelly Osbourne (shopping), Amy Winehouse (golf), Justin Bieber (bonbóny) a Snoop Dogg (lachtan).

pollKelly Osbourne (25), dceru muzikanta Ozzyho Osbourna, nechal kluk, kterým byl model Luke Worrall. Vzhledem k tomu, že krátce po rozchodu jí navíc zemřel pes Woody, kterého od Luka kdysi dostala, nebyla na tom Kelly úplně nejlépe.
Vyrazila proto na terapeutické nákupy (variantou bylo ještě jídlo). Co koupila?Druhému psovi Sidovi pořídila kožený a stříbrem ocvočkovaný obojek, stříbrný náhrdelník pro maminku a řadu věcí pro kamarády. Celkem prý v obchodech nechala přes 20 tisíc dolarů. Ten obojek byl zřejmě extra stříbrný.

Amy má švih
Tak dlouho zpěvačka a potížistka Amy Winehouse (26) hledala činnost, u které se zklidní a nebude při ní myslet na alkohol a večírky, až se našla v golfu. „Má přirozený talent a švih,“ informoval deník The Sun. „Hrála na devíti jamkách a děsně se jí to líbilo, dokonce by ráda, aby se jí ujal profesionální učitel,“ dodal.

Bieber má rád červíky
Justin Bieber
(16) je v současné době na severoamerickém turné My World a aby se zbavil trémy, před vstupem na pódium rituálně pochutnává na bonbónech. Mezi jeho oblíbené patří barevní želatinoví červíci. Jeho tanečníci, doprovodná kapela a realizační tým prý navíc denně sní více než 10 tisíc hranolků a vypijí 75 drinků ze Starbucks.
My jen doufáme, že je z toho nebude bolet břicho.

Lachtan by rád spolupracoval se Snoop Doggem
Na konec tady máme jedno zvířátko, které rozjasnilo dny rappera Snoop Dogga (39). Jmenuje se Clyde a je to lachtan. Muzikant se s ním sešel v Mořském světě v San Diegu, kde koncertoval, protože Clyde, jak říká tisková zpráva instituce, měl zájem spolupracovat se Snoop Doggem na jednom hiphopovém tracku.
Vzhledem k tomu, že si rapper zapózoval s Clydem v jeho aréně, není důvod, proč by se Clydovo štěkání nemohlo na oplátku objevit ve sboru remixu songu Gangsta Luv.

Témata:, ,