Aneta Langerová vyráží na turistické turné

Hana-Slivova

Jako poznávací cestu pojala Aneta Langerová své turné k zánovní desce Jsem. Navštíví během něj dvacet českých a moravských měst, která by ráda poznala i jako turistka.

pollZpěvačka Aneta Langerová se vydává na koncertní šňůru se svou nyní už zlatou deskou Jsem. Turné začíná 16. února v Brně a končí 4. dubna v Želeči u Tábora. „Těším se na koncerty ve známých městech, kde se mi moc líbilo, například v Brně, Ostravě nebo ve Zlíně. Zahrajeme ale i v pro mě dosud neznámých místech, jako jsou například Hustopeče, malebné město známé svou vinařskou tradicí. Vystoupíme i v Kadani, kde bych si ráda prošla Katovou uličkou, a Jilemnici, kde doufám stihnu uličkou Zvědavou. Myslím, že mě čeká nejen hudební turné, ale i další cesta za krásami české země,“ říká zpěvačka.

Turné k novému albu zahrnuje i menší města, do kterých se obvykle turné nedostane. Aneta Langerová vysvětluje, že je to hlavně kvůli blízkému kontaktu s publikem. „Chtěla bych být lidem blízko, proto jsme do turné zahrnuli i menší města. Chci si s nimi užít každý koncert tak, aby odcházeli nabiti energií.“

Aneta bude každé ze zastávek věnovat zvláštní pozornost také na svém webu. Návštěvníci budou mít možnost o každé akci diskutovat, vkládat svoje fotky a videa a dělit se o zážitky z koncertů. Zpěvačka tak bude přes web s fanoušky v kontaktu.
Návštěvníci  koncertů se mohou těšit na skladby z poslední desky, zazní ale i známé kusy jako Malá mořská víla nebo Voda živá.

Aneta Langerová a V bezvětří

Anetino turné k desce Jsem
16. 2.
Brno – KC Semilasso, 17. 2. Ostrava – DK Akord, 19. 2. Zlín – Masters of Rock Café, 20. 2. Bratislava – Majestic Music Club, 24. 2. Liberec – Lidové sady,  2. 3. Plzeň – KD Šeříková, 3. 3. Cheb – Produkční centrum Kamenná,  5. 3. Česká Lípa – KD Crystal,  9. 3.  Praha – SaSaZu, 13. 3. Kadaň – KZ Orfeum, 19. 3. Žďár nad Sázavou – Dům kultury, 20. 3. Čáslav – sál hotelu Grand, 23. 3. Trutnov – Národní dům, 24. 3. Olomouc – U-klub, 26. 3. Pardubice – Žlutý pes, 27. 3. Jilemnice – Společenský dům, 31 .3. Hustopeče – sál kulturního střediska, 1. 4. Blansko – Dělnický dům,  4. 4. – Želeč u Tábora – Kulturní dům