Fanynce herce Austina se splnilo to, po čem prahne tolik dívek: Začala chodit se svým idolem!

Redakce

Spousta z vás si určitě někdy představovalo, jaké by to bylo, kdybyste začali chodit se svým vzorem. Ale hned vás ta myšlenka opustila a museli jste si povzdechnout, protože jste moc dobře věděli, že takové přání by nesplnila ani ta nejmocnější zlatá rybka. Jednou za sto let se některé ctitelce či ctiteli takový husarský kousek podaří a právě teď žije svůj sen jistá Danielle Caesar.

Jednadvacetiletý Jake T. Austin se proslavil svou rolí v seriálu „Kouzelníci z Waverly“ (ten Disneyovský seriál, kde má hlavní roli Selena Gomez) a o rok starší Newyorčanka ho denně bombardovala tweety po dobu skoro pěti let. V roce 2011 se s ním osobně setkala na autogramiádě, ale Jake tehdy neprojevil žádný zvláštní zájem (taky že to byli v té době ještě úplní puberťáci). Jak se ovšem později ukázalo, bylo právě tohle setkání osudové: herec si všiml její fotky z autogramiády na Twitteru a začal ji sledovat. Což už v kontextu jeho popularity něco znamená, protože má v této síti něco kolem 3,5 millionů followerů.

Co se dále dělo během dalších čtyř let se zatím neví, co ale víme je, že oba aktéři zveřejnili na svým Instagramech společnou fotku, kde si dávají pusu a vyznávají lásku (Danielle si pak pro jistotu nastavila privátní účet). Jake k fotografii připsal „Jsem do ní blázen“, a Danielle „Každá lovestory je krásná, ale ta moje je nejlepší“.

A jaký že je tedy návod k sbalení vaší oblíbené celebrity? Základem je mít tweety typu „Je to blbý, že ti chci dát hned teď pusu, Jake Austine?“, „Všechny svoje zdi jsem polepila Jakem Austinem“, „Já a Jake Austin se budeme brát – akorát on o tom ještě neví… jsem blázen, já vím!“ – tohle je jen malý výběr toho, co Danielle Austinovi během svého „fangirlingování“ psala. Stačí mít vytrvalost a milovat stejného herce po dobu delší než pět let. A možná se vám poštěstí.

Ne všechny slavné osobnosti jsou ale k takovémuto druhu randění naladěny: třeba ex-One Directioner Zayn Malik zkazil všem obdivovatelkám radost, když na adresu fanynkovské lásky prohlásil, že „lidi vžycky chtějí to, co nemůžou mít, a navíc, ženy v pozici fanynek jsou prostě jiné“. Zato Harry Styles v show Ellen DeGeneres s šibalským úsměvem prozradil, že už si s jednou ctitelkou vyšel a „bylo to fajn“.

5 věcí, které jsme se naučili od Severuse Snapea: Láska je věčná

Do kin míří parodie na milovaný i nenáviděný trhák Padesát odstínů šedi

Témata: