Jana Uriel Kratochvílová pokřtila další CD


Za zvuku skotských dudů pokřtila JANA URIEL KRATOCHVÍLOVÁ na koncertě v Pražské knihovně další CD "SOUND EYE MISSION". CD pokřtil Michael Kocáb.

JANA URIEL KRATOCHVÍLOVÁ a JIŘÍ GEORGE HRUBEŠ pokřtily na koncertě v Pražské knihovně hned dvě nová  CD – „SOUND EYE MISSION“ a “ IMUNIKA SYSTENICA“. Za zvuku skotských dudů je pokřtil Michael Kocáb. 

„Blahopřejeme k docílení dalšího cíle světelné mise J.K. & hudební skupiny Jirky George Hrubeše – „ILLUMINATI.CA“ – vytvořené a nahrané J.G.Hrubešem: hudba a J.K.: zpěv, vokály & lyrics. Duležitým milníkem 21.století je album „IMUNIKA SYSTEMICA“, které se jako první na světě zabývá hudební komunikací a výzvami přímo k buňkám těl a stimulujě tak Super Vyléčení / „Super Healing“ všech problémů Lidstva i Světa. Album „SOUND EYE MISSION“ je unikatní premierou spojení super manter a výzev do mentálního pole, jak lidí tak i planety a uvedení specialních harnonií a rytmů otevírajících Energetická centra srdce, centra vyššího vědomí a tzv. centra vyšších smyslů a další. Obě alba vznikla metodou zvanou „UMĚLCI SOBĚ„, tj.samo výrobou umělců, o to jsou tedy unikátnější a cennější! Tato  nová alba jsou opravdu cennou a vzacnou ( v dneštní době mamonu a prchavých či nicotných cílů mnoha lidí i mnoha, bohužel, umělců všude ve Světě..) pomůckou pro další pozitivní evoluční rozvoj lidské kultůry i civilizace !
„IMUNIKA SYSTEMICA“ & „SOUND EYE MISSION“ jsou super alba, která v průběhu 21.století jsou  pro všechny naprosto nepostradatelná !! (N-Vision2014)

photo: Jana Kleinbauerova

VIP Zprávy

CD lze objednat na:

vše ostatní na: http: //illuminatica.weebly.com/

Témata: