Justin Bieber nepřijede. Parodovat ho ale budou dál

matoush

Také jste se nemohli dočkat, až Justin Bieber zboří na konci srpna Prahu? Viděli jste se ve frontě na kasaštyk Never Say Never, abyste zahlédli Justinovu ofinku? A také vás zdrtilo, když pořadatelé nakonec oznámili, že nedorazí? Nezoufejte, Justin přece není jediný muž na světě. A že ostatní nejsou tak skvělí? Jak se to vezme. Podívejte se, co dokázali na poli parodie...

Začněme zostra. Patrně největší hit

Druhé dnešní video má na svědomí dvojice Tidusko a Huu. Ta si vzala na paškál Justinův popěvek Eenie Meenie a udělala z něj o několik levelů lepší píseň. Jsou mladí, talentovaní a ještě poděkují. Každá babička by chtěla takové vnuky!

Přejděme ke třetí cover verzi. Never Say Never předělali Jason Chen a Megane Lee. Co na tom, že je jejich verze zábavnější a asi i kvalitnější. Justin je zase nesrovnatelně roztomilejší.

Další písní, na které Justin manifestoval své vokální schopnosti, byla U Smile. Hozenou rukavici zvednul jedenáctiletý Ricky Paul z Venezuely a nahrál vlastní verzi U Smile ve španělštině. A věřte tomu, že kdyby byl z Ameriky, posloucháme ho už pár let.

Dost bylo vážných témat, je čas na parodii. Lehce infantilní, ale zábavnou. Jedná se o další předělávku Eenie Meenie, jmenuje se Bikini a pokud máte rádi muže středního věku s počínajícím pivním břichem, jste na správném místě.

Témata: