Justin Bieber nasbíral 21 tisíc plechovek polévky pro chudé

matoush

I když se obvykle mladičkému kanadskému zpěvákovi Justinu Bieberovi posmíváme, tentokrát musíme přiznat, že pomohl dobré věci. Stal se totiž lákadlem, díky kterému se podařilo v kanadském Saskatoonu získat několik tisíc porcí polévky pro chudé.

Kanadská rozhlasová stanice C95 minulý týden vyzvala své mladé posluchačky, aby se zapojili do akce Feed It To Bieber. Její pravidla byla jednoduchá: přineste co možná nejvíce plechovek polévky a pokud nikdo nepřinese víc než vy, máte volňásek na show Justina Biebera.

Koukněte na video z projektu

Úspěch akce nakonec předčil i ta nejodvážnější očekávání pořadatelů. „Představte si půltunový náklaďák plný polévek. A teď to vynásobte desetkrát,“ popisuje výtěžek soutěže Dave Scharft z C95. „Celkem jsme vybrali 21 polltisíc plechovek polévek. Jsme až překvapeni, jak moc dokáže jedno rádio a parta super lidí pomoci komunitě.“ Polévky byly věnovány Saskatoon Food Bank, která je pak rozdělí potřebným.
A kdo ve sběračském klání zvítězil? Kelsey Salzsauler a Kayla Findlay, které dohromady přinesly 2507 polévek. „Chodily od domu k domu a každého poprosily buď o polévku, nebo peníze. A za ty peníze koupily opět polévku,“ popisuje Scharft snažení dívek, které za své úsilí dostaly lístek do backstage jednoho z Bieberovým koncertů.
I přes veškerý respekt, který v Kouli k charitě chováme, si tak říkáme: Stálo jim to za to?

 „Who’s that Chick?“ ptá se Rihanna v novém hitu
Rihanna
sype nové songy z rukávu. Začátkem měsíce představila singl Only Girl in the World, nyní přichází s Who’s That Chick. Zdá se vám, že zní jako od Davida Guetty? Máte za jedna, hvězdný DJ pomáhal nahrávku produkovat. Škoda jen, že v ní Rihana nezní jako Rihanna.

Témata:,