Když na opuštěný ostrov, tak s Robbiem Williamsem


Singl Bodies z chystané nové desky Robbieho Williamse zřejmě vzbudil v Britech takové emoce, že si kvapem přejí, aby se sympatickým zpěvákem mohli strávit nějaký čas o samotě. Přejí si ho totiž jako společníka na opuštěném ostrově.

Teprve tři dny je venku song Bodies, pilotní singl a klip ze čtvrté řadové desky Robbieho Williamse Reality Killed the Video Star, a řada serverů ho doslova vynáší do popového nebe. A nejen serverů. Podle průzkumu společnosti PRS For Music by si Robbieho Williamse vybralo ke spolužití na opuštěném ostrově nejvíce Britů. 35letého bývalého frontmana boybandu Take That by upřednostnili před Paulem McCartneym a Mickem Jaggerem. Mezi zpěvačkami bodovala na prvním místě australská diva Kylie Minogue, Cheryl Cole, Leona Lewis, Madonna a Lady Gaga. Více si přečtěte tady. Kdyby si Britové mohli vybrat i jedinou skladbu, kterou by mohli na ostrově poslouchat pořád dokola, byla by to Bohemian Rhapsody od skupiny Queen. Další v pořadí by byla Angels od Robbieho Williamse.

Bohemian Rhapsody

A co se poslední dny psalo o novém singlu Bodies?

Guardian

Písnička Bodies vznikla jako nějaký vzorový popový singl Robbieho Williamse. Každou část toho songu Robbie evidentně brousil k dokonalosti. Ty kytary na začátku, popkulturní odkazy v textu („všechno, co jsme kdy chtěli, bylo vypadat dobře nazí“). Uhlazený zvuk singlu upoutá pozornost hlavně tím, kdo a co za ním stojí. Bodies je výrazně lepší song než LovelightRudeboxu, ale ne tak dobrý jako No Regrets. Jo, a poznáte v něm kus melodie Mr. Brightside od The Killers.

Femalefirst

Písnička Bodies se bez debat ženou Robbieho na vrchol hitparád, kam ostatně patří. V dnešní době plné ekonomické krize potřebujeme  trošku popu, který nám zlepší náladu, a kdo jiný to umí než tenhle chlápek. 

Examiner

Robbie není žádný Angel, ale potvrzuje, že je mistr muziky, kterou umí dělat jenom on. Jasně, každý jsme jiný a každý nabízíme, co máme, ale Robbie je ten typ, který vám sebe a své obavy upřímně  a ochotně naservíruje právě skrz hudbu.

News.sky

Už teď si všichni myslíme, že Bodies vyletí přímo na vrchol hitparád.

Na nejrůznějších blozích se pak dočteme, že singl Bodies představuje pro jejich majitele „hříšnou rozkoš“ neboli guilty pleasure roku a že ho nemohou dostat z hlavy.
Co si o Bodies myslíte vy?

 

 

Témata:,