Lady Gaga ukousla hlavu Santovi

matoush

Lady Gaga je zpět. Tedy - opět se vrátila na stránky bulváru, protože na londýnském koncertě ukousla hlavu Santa Clausovi. A přesně to se hodí do našeho předvánočního Šrumce.

„Londýne, nikdy jsem nebyla tak vděčná svým fanouškům, muzice a kreativitě,“ napsala Lady Gaga na svůj Twitter před koncertem v londýnské O2 areně. Během show představila hity z chystaného alba Born This Way, stejně jako staré známé vypalovačky Bad Romance, Paparazzi nebo Telephone. Vrchol koncertu ale přišel krátce poté. Zpěvačka vzala figurku Santy Clause a řekla jí: „Je mi smutno, ty z******á hračko.“ Následně ukousla Santovi hlavu, vyplivla ji a rozmáčkla botou.
Jestli tahle holka dostane jediný dárek, bude to k nám, co jsme byli hodní, pěkně nefér!

Vanessa Hudgens vychází se Zacem Efronem „dobře“
Nejen adventem živ je člověk. Proto cítíme potřebu informovat vás o zásadní zpovědi, kterou poskytla magazínu People herečka a zpěvačka Vanessa Hudgens. Nejen, že zabilancovala a zhodnotila Paris Hilton a její vánoční přáníuplynulý rok („vloni jsem hodně pracovala. Letos jsem proto odpočívala, zahrála si v jedné hře a filmu, a teď koukám, že rok už končí“) a nastínila plány do budoucna („příští rok bude velmi, velmi náročný, mám natočit tři filmy, takže jsem zvědavá, co jiného mi rok ještě přinese“), nechala nás dokonce nakouknou i do svého vztahu s bývalým přítelem Zacem Efronem: „Vycházíme spolu… dobře.“
Někteří lidé prostě žijí naplno!

Paris Hilton má sexy vánoční přání
Ale zpátky na vánoční vlnu. Dědička hotelového impéria, bídná zpěvačka a politováníhodná herečka Paris Hilton představila svá vánoční přáníčka. Udělala na nich to, co umí nejlépe – svlékla se. „Je to plýtvání papírem,“ píše jistá Isabel Lani v diskusi pod fotografiemi. Co si o tomhle přáníčku myslíte vy?

poll

 

 

Témata: