Mariah Carey se převlékla za Santu a už slaví Vánoce

Hana-Slivova

Mariah Carey (40) překypuje štěstím. Očekává první dítě a navíc se blíží Vánoce, podle všeho zpěvaččin nejoblíbenější čas. Už v roce 1994 ho oslavila hitovkou All I Want For Christmas Is You, v aktuálním klipu k písničce Oh Santa! se dokonce za jednoho Santu-diblíka převlékla a fanoušky ani na okamžik nenechala na pochybách, jak by měla vypadat správná americká radost z narození Ježíška.

Vánoční deska Mariah Carey Merry Christmas II You vychází 2. prosince 2010, už měsíc před termínem se ale zpěvačka vytasila s červeným klipem k „singlu“ Oh Santa!. Santovská písnička je jednou z několika novinek, které se na desce objeví, zbytek obstarají klasické vánoční melodie.

Oh Santa!Klip pojala čtyřicetiletá Carey opravdu velkolepě. V diblíkovském převleku Santy zpívá spolu s gospelovým sborem a tanečnicemi početnému publiku složenému ze školáků, školaček a mladých lidí. Aby bylo všem na sto procent jasné, o jakou událost se jedná, na konci se objeví opravdový Santa a zpěvačku obejme.

Nevíme, jestli video vznikalo v době, kdy už Mariah věděla, že čeká potomka, ale zdá se nám, že takhle by se dáma bez hormonů pracujících na plné obrátky dobrovolně nenastrojila. To ale není všechno, další varianty vánočního zdobení si můžete prohlédnout na jejím webu.  
Pro úplnost dodejme, že album Mery Christmas II You produkovala dvojice Jermaine Dupri a Bryan – Michael Cox.

Oh Santa!

All I Want For Christmas Is You

 

Témata: