Hudba a móda: Adam Levine a jeho modelky

hanka-fashionbook

Tenhle neobyčejně pohledný frontman jedné z nejúspěšnějších poprockových kapel Maroon 5 se proslavil tím, že vysokým hlasem zpívá o lásce a chtíči. Sám se ani jednomu rozhodně nebrání. Třiatřicetiletý Adam Levine má vždy po svém boku nějakou přítelkyni a v poslední době si vybírá z katalogu prádelka Victoria's Secret

Na jaře se Adam Levine z Maroon 5 po dvou letech rozešel s Annou Vyalitsynou, krásnou blonďatou Ruskou, kterou si od roku 2005 mohli pánové prohlížet ve slavném plavkovém vydání časopisu Sports Illustrated. Na jedné party časopisu se také seznámila s potetovaným Adamem. Modelkou Victoria’s Secret se stala stejně přirozeně, jako když Maroon 5 hráli na jejich přehlídkách. Některé věci prostě patří k sobě.

Na zmíněné akci v roce 2011 se Adam s Annou vyřádili a svět ležel jejich romanci u nohou – ona se procházela po molu v sexy blyštivém kostýmu, který víc odkrýval než skrýval, on jí k tomu zpíval serenádu a obrovský hit v jednom – Moves Like Jagger. Nakonec se za bouřlivého potlesku hvězdného publika políbili.

Z Anny a Adama se prostě stala „item“, trvanlivost jim však záhy vypršela. A to přesto, že se notorický “womenizer” Levine, jemuž postelí prošly Cameron Diaz nebo tenistka Maria Šarapová, vyjádřil, že je to jeho nejlepší vztah.

Najdete Annu?

Osvalený muzikant se šibalským kukučem však nehledal daleko – nabrnknul si Anninu kamarádku a kolegyni Behati Prinsloo. O deset let mladší modelka z Namibie je Anně docela podobná, má jen trošku tmavší vlasy a tuctovější obličej. Pracovala pro Chanel, Hugo Boss, Tommy Hilfiger, Kurt Geiger a Nina Ricci, obě modelky si zahrály také v klipech Maroon 5.

Právě fakt, že si Levine našel vážnou známost (vodí se s ní za ruce na veřejnosti a taky jeli na Havaj!) jen tři měsíce po rozchodu, ten někdo je opět modelka a ještě ke všemu docela blízká bytost jeho bývalé, Adamově pověsti potetovaného bimba (sám se tak jednou nazval) nijak nepomohl. Druhá věc – vydrží jim ten “vážný vztah” alespoň přes prázdniny?

“Existují dva druhy mužů. Zas..ná misogynní prasata a muži, kteří milují ženy a myslí si, že jsou to nejúžasnější lidé na světě. A to jsem já. Možná, že důvod, proč jsem byl tak promiskuitní a chtěl spát s tolika ženami, je, že je tolik miluji,“ řekl nedávno fešný zpěvák časopisu Details.

V tom případě by si měl dát pozor na to, kde hledá – nebesky pohledné modelky Victoria’s Secret, které na mole kromě svůdného prádla nosí také křídla, jsou vlastně neobyčejné monogamní a také plodné. Největší hvězdy typu Miranda Kerr, Doutzen Kroes, Alexandra Ambrosio i Adriana Lima jsou už maminky, a ani jedné ještě nebylo třicet.

Udělá z Adama tatínka Behati? Anebo nějaký další „andílek“?