Nejmenší hudební mobil na světě je v Česku!


PRAHA - Mobil je dnes už běžnou součástí každého z nás. Když se na stole v hospodě sejdou 4 stejné mobily, je to trochu úsměvné a většinou někdo ten svůj strčí hned do kapsy, aby zachránil rádobytrapnou situaci. Kdyby se ale na stole sešly 4 mobily Mivvy music, tak by se kořalové poplácali po ramenou. Proč?

Znáte tu větu: „Jeee, vy máte stejný mobily!“. Pokud je to nějaká starší lopata, je to „out“. Kdyby to ale byl nový hudební telefon, tak to bude jiná. A kdyby to dokonce byla limitovaná verze miniaturního mobilu Mivvy Music Óčko Limited, tak to byste byli za „kingy“:)

Nejmenší hudební telefon se objevil na pultech v limitované edici ve spolupráci s televizí Óčko. Oproti základní verzi balení navíc obsahuje 1GB paměťovou kartu doplněnou originálními nahrávkami populárních českých a slovenských hudebníků. To je celkem dobrý, ne?

Budete mít nejen naprosto originální mobilní telefon, ale navíc i 1GB paměťovou kartu, která je naplněna nejlepšími hudebními skladbami z udílení RGM Hudebních cen Óčka. Jsou tam mimo jiné hity Za tebou a Spomaľ slovenské skupiny PEHA, písně Anděl perutí mách a Vidím vedle sebe tebe od Petra Bendeho nebo další hudbu skupin Tina, Sunset BLVD. a dalších interpretů.

„Spojení typicky hudebního telefonu, jako je Mivvy music, a hudební televize Óčko je atraktivní novinkou.“ řekl Miroslav Jura, marketingový ředitel společnosti Mivvy. „Vycházíme maximálně vstříc zákazníkům – 1GB paměťovou kartu plnou originální hudby mohou v limitované edici telefonu získat za stále stejnou doporučenou koncovou cenu,“ dodal.

Nejmenší hudební telefon na světě se chlubí rozměry 90 x 35 x 17,8 mm a hmotností pouhých 64 g, což je zhruba velikost běžného zapalovače. Takže bacha, aby vám nevypadl z kapsy:) V zrcadlovém krytu je zcela zapuštěn kontrastní OLED displej. Pokud není aktivní, splyne s okolním povrchem a vytvoří tak jednolitou odrazovou plochu. Mivvy music je do detailu celkem stylový telefon. Vyniká funkcemi pro přehrávání hudby ve formátu MP3, MF rádiem a díky podpoře Bluetooth profilu A2DP připojíte i
bezdrátová stereo sluchátka.

Celkem fajn je i jeho cena. Mivvy music Óčko limited je u autorizovaných distributorů k dostání už dnes za doporučenou koncovou cenu 2 989 Kč. Skočit si pro něj můžete do více než 200 partnerských obchodních místech v sítích SO EASY, SPACE a 3A.CZ.

Další informace najdete na stránkách www.mivvy.eu

Témata: