Phil Collins si při bubnování lepí paličky izolepou

matoush

Fenomenální britský hudebník a někdejší frontman skupiny Genesis Phil Collins začíná pociťovat věk. Nyní dokonce přiznal, že mu lékaři nedovolí normálně bubnovat a musí si proto pomáhat speciální pomůckou.

Bubeník Phil Collins (59) má po loňské operaci páteře problémy se zdravím. Když se nyní rozhodl přerušit svůj zasloužený odpočinek, vypukly jeho potíže naplno a při nahrávání desky Going Back (která shodou okolností vychází dnes) mu lékaři dokonce nedovolili vzít paličky do ruky. „Musel jsem hrát s paličkami přilepenými k ruce lepicí páskou. Bylo to dost nepohodlné, ale nakonec jsem z bicích dostal skoro takový zvuk, jaký jsem chtěl,“ přiznal Collins. „Moje současné bubnování ale není ani zdaleka takové, jaké bývávalo dřív,“ dodal.  
Zdravotní problémy jsou vždycky mrzuté a nám je to líto, ale ať je to s Philem jak chce, pořád bubnuje o dost lépe než my v redakci.    

Tady Phil ještě bubnoval bez pásky

Gaga byla v Kanadě, Paris Hilton utrácela ve Francii
Ať se nám to líbí nebo ne, léto model 2010 je pryč. Podívejme se, jak ho strávilo několik Lady Gaga o prázdnináchhollywoodských celebrit.
Alicia Keys
si nejdelší volno vybrala během fotbalového šampionátu v JAR. No, volno… Během své dovolené potěšila milovníky fotbalu největšími hity Falling a You Don’t Wanna Know My Name. „Dnešek byla oslava,“ ohodnotila posléze své dojmy na Twitteru.

To Paris Hilton rozjela léto ve velkém stylu. Nechala se třikrát zatknout, pokaždé, když  pronášela přes hranice drogy. Několik týdnů pak utrácela v pařížských buticích. Na fotce ve fotogalerii je nejslavnější dědička světa na vodním skútru u pobřeží Korsiky (krátce poté, co ji podruhé propustili z vězení).

Lady Gaga v podstatě letos letní dovolenou úplně vypustila, koncertuje a chystá novou desku. Jedinou letní fotku, kterou na ni novináři vyštrachali, pořídili před koncertem v rámci turné Monsterball v Kanadě. Pěkné kalhoty.

Témata: