Pojďte tancovat mezi výlohy. Dance Celebration je tady!


Vyměňte nudný parket obyčejné diskotéky za chodby nového nákupního centra Arkády Pankrác a přijďte protancovat noc mezi výlohy obchodů. Největší klubová party Dance Celebration začíná už v sobotu!

Sedm parketů, 18 DJs z pražských klubů Mecca, Duplex nebo Misch Mach a sedm hodin tancování. To všechno nabídne ze soboty na neděli nákupní centrum Arkády Pankrác, které se 12. září promění doslova v taneční chrám. Exkluzivními hosty Dance Celebration budou francouzský DJ Laurent Wolf, Alex Gaudino z Itálie a Olav Basoski z Holandska. Podívejte se, jak to bude v centru vypadat.

Party začíná v deset večer, tancovat se bude až do pěti do rána. Kdo se nebude moci od stagí odtrhnout, toho kamarádi můžou odnést rovnou do metra. To začíná jezdit v půl páté ráno.

Poslechněte si track od Laurenta Wolfa

K dispozici jsou klasické lístky, ale i lístky do VIP sekce. Na Golden VIP vstupenky se dostanete na speciální dance stage, pít tam pak můžete vodku, pivo a nealkoholické nápoje.
O lístky na party můžete ještě dnes soutěžit na Kouli.

Co: Dance Celebration
Kdy:
12. září
Start: 22:00
Kde: Arkády Pankrác, Praha 4
Vstup: 595 Kč, Golden VIP 1888 Kč přes Ticketpro. Studenti mají slevu 50 Kč, při koupi více než deseti lístků sleva 10 %  

Témata:,