Přijďte ohodnotit porotkyni SuperStar Daru Rolins


Pražský klub SaSaZu bude místem dvou "vánočních koncertů" porotkyně prvního ročníku soutěže Česko hledá SuperStar Dary Rolins 11. a 12. listopadu se v SaSaZu představí spolu s řadou hostů - nebudou chybět ani kolegové porotci nebo Dan Bárta.

Dara RolinsJestlipak Dara Rolins nezapomněla intonovat? A umí se hýbat? Co z ní na pódiu vyzařuje? A drží rytmus? O tom všem se můžete přesvědčit na dvou koncertech v pražském klubu SaSaZu.

Těště se na duety
Druhou listopadovou středu a čtvrtek se tamní sál rozezní směsicí popu, funku, R ´n´ B, fusion a moderního disca, na koncertě se totiž objeví i Dařini nejbližší pěvečtí kolegové – spoluporotci Marta Jandová a Pavel Habera, Tonya Graves, Dan Bárta, Matěj Ruppert nebo Wich.
"Hlavním impulzem pro uspořádání akce byl zřejmě koncert Robbieho Williamse v Royal Albert Hall v Londýně, který patří už pár let mezi mé oblíbené," vysvětluje Dara Rolins, proč se celá akce koná. "Písničky, které zazní, nejsou jen vánoční koledy, ale nesou v sobě sváteční atmosféru, alespoň pro mě a mé hosty. Duety, které zazní, jsme vybírali společně, jde o věci, které nás prostě baví. Jednou z nich bude i duet s panem "Božským", za kterým právě pospíchám," usmívá se zpěvačka.

Na scéně se objeví také více než čtyřicetičlenný symfonický orchestr pod vedením Davida Stolaře a party obohatí vystoupení taneční skupiny Street Dance Academy. Celkový efekt má umocnit světelná show, promakaná scéna a speciální efekty. Z obou koncertů bude pořízen zvukový záznam, který později vyjde na CD.

Lístky na koncert budou stát 690 až 1400 korun a koupit si je můžete přes Ticketpro.

Termíny vánočního tour:
10. 11.
Bratislava – Hala Pasienky, 11. 11. Praha – SaSaZu, 12. 11. Praha – SaSaZu, 17. 11.Košice – Steel Arena