Tofi na premiéře Dětí ráje: Málem si podřezal žíly a ukázal sešlého kamaráda do deště Vaculíka

Redakce

Herec a nyní také producent Sagvan Tofi málem neodehrál premiéru svého muzikálu Děti ráje. Během veřejné generálky se vážně zranil o jednu z kulis na zápěstí pravé ruky.

„Sjela mi ruka po ostré hraně jedné z kulis a myslel jsem, že umřu bolestí. Spousta krve a hlavně to bylo přímo u tepny. Naštěstí jsem v pohodě. Sice vypadám, jako bych si chtěl podřezat žíly, ale zdravotně jsem v pořádku,“ řekl Tofi po vydařené premiéře v brněnském Bobycentru.

„A hlavně jsem šťastnej, že máme za sebou moravskou premiéru, která se vydařila. Vždycky jsem si přál Děti ráje přivézt na Moravu a dokázali jsme to. Lidé s námi zpívali vestoje, standing ovations nebraly konce. Jsem rád, že ta dřina a nervy, které k přípravám patří, se vyplatily. Do konce roku už máme skoro vyprodáno,“ dodal Tofi, který v muzkálu utvořil ústřední dvojici se svým „kamarádem do deště“ Lukášem Vaculíkem.

Roli zkrachovalého bývalého dýdžeje závislém na alkoholu si naprosto užíval. „Tak hlavně, abych jednou takhle neskončil já,“ dodal se smíchem.

Témata: