Už máte kartu ALIVE? Ne? Chyba!


PRAHA - Karta ALIVE je určena všem vám, kdo si chcete užívat života. Jedinou podmínkou je váš věk. V den vystavení průkazu nesmí překročit 26let. Pokud ještě nejste takhle odrostlí, vyplatí se pořídit si jí. Platí 12 měsíců, stojí pouhých 250Kč a nabízí vám slevy a výhody jak v ČR, tak i dalších 106 zemích světa.

ALIVE karta ti nenajde lepší práci, ani nezařídí levnější pronájem. Nevezme holku nebo kluka, co se ti líbí, za ruku, ale naopak ti otevře cestu, jak si více a lépe užít, dokud nepatříš do starého železa. Tady je pár tipů, jak si kartu ALIVE pořádně užít:
Léto:
Pořídit letenku u GTS a vytáhnout paty z domu s ALIVE kartou nebylo nikdy snažší. Pokud zůstaneš doma, nezapoměn na letní hudební festivaly, ne kterých můžeš s ALIVE kartou ušetřit balík. Tento rok na tebe čeká 30 letních fesťáků se slevou až 50%!

Podzim:
Zapomeň na podzimní depku! Prší, prší jen se leje, kdo má ALIVE ten se směje. Vybraná kina a divadla nabízí zvýhodněné vstupné a je na tobě jestli zvolíš komedii, tragédii, anebo jdeš jen dělat na někoho dojmy.

Zima:
Užij si slevy s kartou ALIVE na prkně nebo na lyžích v jednom z mnoha lyžařských areálů v ČR. Stačí prkno, nebo dvě a hlavně ten sníh. S ALIVE kartou ušetříš také při nákupu vánočních dárků.

Jaro:
S ALIVE kartou ti levně seřídí kolo, nebo můžeš vyrazit do fitka a přezout své zimní pneu na letní (shodit kila dolů). Pokud razíš na vodu, nezapomeň se v půjčovně lodí zeptat na slevu.

Vytáhni se s ALIVE kartou a pozvi holku na večeři! Uvidíš, že ti ještě zbude na další a pak na další a na další… Holky, pokud to není ten pravý, tak si skočte s kámoškami s ALIVE kartou na drink a jen tak pokláboste.

Kompletní seznam slev najdete na www.alivekarta.cz

Pořídit si tuhle šikovnou kartu je velmi snadné. Dokonce, teď si můžete objednat ALIVE kartu přímo z domova!
On-line žádost najdete na www.alivekarta.cz.

A nebo stačí zajít na některé z obchodních míst a kartu si nechat vystavit na místě. Pak už stačí jen fotka, vyplněná žádost, platná občanka/pas, 250 Kč.

Více info na www.alivekarta.cz.

Check it :o)

Jakub Hofmann

Témata: