Vezměte děti na bejbypank do Akropole


Do pražského Paláce Akropolis má namířeno projekt Kašpárek v rohlíku, který hraje "bejbypank", rockové písničky předělané pro děti. Ve středu 17. června ho představí například David Koller, Milan Cais nebo Blanka Šrůmová.

„Kašparek v rohlíku 2 aneb show must go on, i kdyby na rohlík nebylo, zve na akci Palác Akropolis a dodává, že hosty budou Márdi z Vypsané fixy, David Koller, Milan Cais z Tata bojs, Blanka Šrůmová, Kája Dytertová, Ondřej Pečenka z Folk3mail, Filip Nebřenský z Hm…, Jura Hradil z Tata bojs a samozřejmě Kašpárek. „Rychloobčerstvovací písničky opět odpoví na celou řadu důležitých otázek jako: Je černá barva důležitější než bílá? Tancují polárníci? Je špageta vnitřek makarónu? Jak zní taková píseň o ničem?,“ píše se dál na internetových stránkách Akropole.
Kašpárek v rohlíku
je projekt pro děti a dospělé, postavený na originálním propojení divadla a hudby ve vlastních představeních, koncertech i cédéčkách. "Celý kabaretní projekt vznikl jako reakce na nedostatek kvalitních, původních písniček pro děti a také jako reakce na téměř neexistující mezigenerační zábavu určenou společně pro dospělé a děti," vysvětlují autoří webovek Kašpárek v rohlíku. Někteří z nich se stali rodiči v minulých letech.
Základem profesionální nahrávky ve studiu Jámor Ondřeje Ježka byly písničky ze stejnojmeného kabaretu loutkohry Jihočeského divadla.  (lbp, sli) 

Kašpárek v rohlíku
Kde:
Palác Akropolis, Kubelíkova 27, Praha 3
Kdy: 17. června
Čas: 19:30
Vstupenky: 130 Kč přes Ticketpro, 170 Kč na místě

Podívejte se na Kašpárka v rohlíku a jeho Želvy, cover verzi písničky The Offspring, která získala cenu časopisu Filter za nejlepší cover verzi roku 2007.

http://www.youtube.com/watch?v=L-MRH-FYqH0

Témata:, ,