Znáte TDK Life on Record? Stále je na špičce vývoje


Značku TDK vám možná ani nemusíme dlouze představovat. Mnozí si určitě vzpomenou na doby nedávno minulé, kdy jsme dokolečka dokola proháněli své staré kazetky. Jednou ze značek tehdy vrcholného audio pomyšlení byla právě značka TDK, na jejíchž páskách jsme „zálohovali“ ty nejchytlavější hity.

Doba ale pokročila a audio technologie ještě víc. Značka TDK Life on Record se stále drží na špičce vývoje a nabízí ty nejmodernější novinky ve svém oboru. Ale počkat – asi bychom si napřed měli vysvětlit vztah mezi touhle značkou a společností TDK. Je to takhle: TDK Life on Record je přední světová značka zaměřená na záznamová média a vlastněná korporací TDK. Tu zase v roce 2007 koupila společnost Imation, držitel výlučné světové licence na značková zapisovatelná DVD a CD média, digitální kamkordérové kazety, profesionální úložišťová řešení a na mnoho dalšího.

Jak už název TDK Life on Record napovídá, jde o značku vysoce kvalitních multimediálních produktů, které umí držet krok s vaším stále se vyvíjejícím digitálním životním stylem. Proto neprohloupíte, když si pro zabezpečení svých cenných paměťových zařízení a důležitých dat vyberete právě paměťové produkty od TDK Life on Record.

Co všechno znamená TDK Life on Record
Pod touhle značkou najdete široký sortiment spotřebních výrobků, včetně optických médií, zvukových pásek a příslušenství. A můžete se spolehnout, že tahle firma si hodlá udržet svoji reputaci předního světového výrobce paměťových a záznamových produktů pro spotřebitele, takže drží krok s dobou a neustále zavádí a zdokonaluje výrobky, které pro vás uchovají důležité informace, vzpomínky a zážitky.   
TDK Life on Record rozumí vašemu zaujetí pro ukládání a dokumentování všeho, co se týká vašeho života, tvořivých koníčků, zábavy v partě přátel. Ať už se pouštíte na pole amatérských filmových záznamů, hudby, fotografií, grafiky nebo čehokoli, co se dá podnikat v digitálním světě, v každém případě vycházíme vstříc vašim potřebám a nabízíme kompletní sortiment záznamových médií: Blu-ray disky, DVD, CD, kamkordéry, VHS kazety, zvukové pásky, minidisky a floppy disky. A doplňky? Kromě širokého výběru sluchátek nabízíme celou škálu příslušenství pro pomoc s uchováváním, uspořádáním a individualizováním vašeho digitálního životního stylu – od optických čističů laserových čoček až po inovativní disková pole a řešení štítkování. 

Nabídka pro profesionály
Značka TDK Life on Record ví o výzvách zaneprázdněných profesionálů, kteří denně čelí problémům se zaznamenáváním a ukládáním dat. Profesionální výrobky TDK LoR jsou vyvinuty tak, aby splňovaly nároky firem po celém světě na vždy spolehlivé zabezpečení záznamu a ukládání dat.
Na naše záznamová média se mohou spolehnout profesionální záznamoví specialisté, protože tyto výrobky jsou synonymem funkčnosti a spolehlivosti. V souladu s dlouhodobou tradicí špičkové kvality je i úroveň našich Blu-ray disků, DVD, CD a komkordérových médií, vyvinutých podle nejvyšších možných standardů.
A co se týká úložišť dat, značka TDK Life on Record poskytuje několik úložišťových nastavení pro profesionální databázové specialisty a archiváře. LTO Ultrium, Data Cartridge a Magneto Optical Disk splňují nároky na rychlé, vysokokapacitní úložišťové systémy.

Ostatně přesvědčte se sami a podrobně si všechno prohlédněte. Širokou nabídku výrobků značky TDK Life on Record si můžete prohlédnout a rovnou i nakoupit na internetové adrese www.tdk.cz.