10 červnových hitů od holek, které dělají rap

lenkakomrskova

Ani v dnešním Top 10 rapových songů z minulého měsíce nebude chybět moderní trap v podání Nishy Blanco, trueschoolovější La Chat nebo chicagské MC Sashy Go Hard. Další nabité tracky poslaly ven nová, ale hodně slibná jména Snow Tha Product či Nessasary. Tradiční hiphopové fans potěší Remy Ma a Rapsody a Tink gratulujeme k poctivě vydobytému místu v 2015 XXL Freshman Class!

Nessasary feat. Tech N9ne – Great

O čerstvém talentu Nessassary jsme si říkali už minule (připomeňte si květnovou sérii). Velmi dobře se stará o to, abychom ni nezapomněli, a poctivě diktuje v horké novince výstižně nazvané Great; sledujte ji ve vizuální podobě. Přizvala si na ni parťáka Tech N9ne, jehož pomoc ale vůbec není potřeba.

Snow Tha Product – I’m Saying

Vášnivá MC Snow Tha Product přináší klidnější věc, ve které dokonce uslyšíte vokály. Příjemná změna jen doplňuje repertoár kalifornské rodačky, která díky svým rodičům, přistěhovalcům z Mexika, ovládá i španělštinu, jíž často obohacuje svou tvorbu.

Tink feat. Tazer – Wet Dollars

Raperka Tink dosáhla velkého úspěchu, stala se totiž jedním z deseti nováčků na scéně, jež každoročně volí významný americký hiphopový magazín XXL. V klipu Dollars upevňuje svou pozici a ukazuje, proč má v roce 2015 v rap game své místo.

Audrey Rose feat. Remy Ma & Fetty Wap – Ice Cream

Hit Ice Cream rozněžnily vokály Audrey Rose. Další MC ve vizuálu je Fetty Wap – ten se rovněž dostal do 2015 XXL Freshman Class. Rapperku Remy Ma znáte ze skupiny Terror Squad, jíž vedla společně s Fat Joem.

La Chat – Sho Kno Wat To Say

Jedna z nejstriktnějších představitelek jižanského dirty south hip hopu přináší další klasiku, Sho Know What To Say. Sledujte přísný videoklip a pro více ze špinavého jihu kontrolujte kromě starších věcí La Chat i její kolegyni Gangsta Boo, s níž vydala mixtape Witch.

DJ E-Feezy feat. Plies, Trina, Super J & Young Star – S.Y.U. (Sex You Up)

Vždycky je zajímavé poslouchat song, v němž je víc mužů společně s jednou hostující rapperkou, která track totálně oživí a posune na vyšší level. S miamskou Trinou, jež funguje ve hře už hodně dlouho, je hit naprosto jistý. Koukněte i na video.

Nicki Minaj – The Night Is Still Young

Už tu dlouho nebylo nic od jedné z nejúspěšnějších interpretek současnosti, Nicki Minaj. Se svými trinidadskými kořeny si získala nejen majoritní část hiphopového obecenstva, ale pronikla i do širšího, popového mainstreamu. Ten potěšila v novém klipu The Night Is Still Young.

Sasha Go Hard – Im a Threat

S kompletním vizuálem přichází taky Sasha Go Hard, rapperka z města, v němž holčičí hip hop roste závratnou rychlostí. Řeč je samozřejmě o Chicagu, překvapivě novou holčičí scénu nevede New York, Kalifornie ani jih USA. Jednoduchý streetový hit Im a Threat vás nebude muset dlouho přesvědčovat.

Rapsody – Hard To Choose

Opět nemůže chybět něco pro mírné odpůrce současných instrumentálek. Než si zvyknete na trapovou vlnu, užijte si 9th Wonderův beat vytvořený pro jeho chráněnkyni Rapsody. Track s klipem Hard To Choose pluje v klidných vodách a nese message – třeba zaujme i vás.

Dough Dough Da Don, Nisha Blanco & Yung Simmie – Art Of War

Nedalo nám do selekce nezařadit další song kde žena-rapperka „doplňuje“ dva mužské hlasy a diktuje z nich nejvíc. Nisha Blanco je další neznámé jméno, které však později budete hláskovat stejně jistě jako své oblíbené interprety z dětství. Poslechněte si novinku s názvem Art Of War z mixtapu Raider Klan.

Témata:,