10 super rychlých halloweenských kostýmů, které se hodí pro líné lidi

Redakce

Třicátého prvního října klepe na dveře, a kdo ví, co se bude dít? No Halloween přeci. Tento svátek byl vždy zejména svátkem dětí převlečených do nejrůznějších strašidelných kostýmů, které chodily od domu k domu a vybíraly sladkosti. Nyní už to není jen svátek dětí, ale i dospělých, kteří si chtějí užít pořádnou party. Zde je pár tipů na rychlé kostýmy pro lenochy, kteří se s přípravami nechtějí dělat.

  1. Čarodějnice. Jediné, co budete potřebovat je černé oblečení a velký černý klobouk. Pokud chcete, použijte i nějaké šminky.
  2. Maskot. Pokud milujete sport a týmové maskoty, tak je tenhle převlek pro vás naprosto ideální. Budete potřebovat nějaké týmové tričko s čísly a plyšáka, kterého si přiděláte na hlavu.
  3. Strašák. Oblečte se do flanelové kostkované košile, vezměte si slaměný klobouk, možná použijte i trošku slámy. Obličej si pomalujte barvami a je hotovo.
  4. Mrtvá nevěsta. Budete potřebovat bílé šaty a třeba záclonu jako závoj. Obličej si pomalujte barvami, jako mají zombie, inspiraci najdete na internetu nebo se inspirujte filmem Mrtvá nevěsta Tima Burtona.
  5. Obličej skeletona. Vše, co budete potřebovat, je černá tužka, černé oční stíny a řasenka. Vytvořte jednoduchý děsivý vzhled, který každého vyleká. Na závěr se oblečte do černé.
  6. Duch. Nejstarší trik, který najdete snad v každé knížce. Budete potřebovat bílé prostěradlo, do kterého vystřihnete tři otvory – dva na oči a jeden na pusu.
  7. Regina George z Protivných sprostých holek. Chcete být jako Regina George? Kupte si bílé tílko, do kterého vystřihněte dvě díry na prsou, a pod něj si vezměte barevnou podprsenku. Bude se to všem líbit.
  8. Kočka. Maska kočky snad nikdy nevyjde z módy a navíc je velmi jednoduchá. Budete potřebovat jen černou tužku na oči, kterou si namalujete fousky a čumáček.
  9. Zvířátko. V poslední době frčí domácí overaly, které jsou ve stylu nějakého zvířátka. I my máme jeden doma a musíme říct, že je super. Proč ho tedy nevyužít třeba i na Halloween? Zkuste to.
  10. Strašidelný doktor. Co takhle bílý plášť, injekční stříkačka do ruky a děsivý výraz v obličeji? Dostačující.

Halloweenské kostýmy pro vaše mazlíčky: Vyberete si?

Ideální maska na Halloween: Plně funkční vagína, to chceš!