13 způsobů, jak vám muž na prvním rande dá najevo, že je do vás úplně blázen

Redakce

Chcete vědět, zda od rande s vámi protějšek očekává něco víc, než vás dostat co nejrychleji do postele? Pak je nutné si všímat určitých komunikačních bodů, nálad a chování. Je také možné, že jste potkala pana úžasňáka.

 1. Nemluví jen on. Nechává vám prostor sdílet s ním, co uznáte za vhodné. Nesnaží se vás kulometem a vodopádem verbálního nátlaku ohromit. Zajímáte ho. Neznamená to ovšem, že by neměl co říct a nechával vás jen vymluvit.
 2. Čas na rande ubíhá jako vítr. Plyne konverzace a nikdo z vás nemá strach z toho, co bude vyřčeno. Nemáte ruce založené křížem.
 3. Okna do duší jsou dokořán. Zorničky pána naproti vám jsou rozšířené jak po aplikaci nějaké lehčí drogy. Značí to zájem!
 4. Drží oční kontakt. Další vyjádření zájmu. Ani mu nemusí docházet, že na vás bez přestání civí.
 5. Má vytaženou bradu vaším směrem. I když je třeba kapku nesmělý a uhýbá pohledem, jeho tělo je pořád natočeno směrem k vám.
 6. Máte pocit, že se k sobě nakláníte. Mno, není to pocit, ale realita. Dva magnety, co se přitahují, vyjadřují podobné názory a patří k sobě.
 7. Opakuje vaše gesta. Není to nic zarážejícího. Dotknete se obličeje, on to bezděčně opakuje po vás. Je to jako zrcadlo.
 8. Cítíte harmonii, jak ve vyřčeném, tak i v nevyřčeném projevu. Tahle schůzka má prostě spád.
 9. Jeho oči se smějí. Nesměje se jen pusou, ale i vráskami a svaly kolem očí.
 10. Mluví o společné budoucnosti. „Mohli bychom spolu podniknout…“ Přemýšlí tedy o tom, že by s vámi chtěl trávit více času.
 11. Zaplatí za vás. Kdybyste se mu nelíbila, rozdělil by účet.
 12. Dá si dezert. A to i přesto, že jste už v restauraci zůstali jako poslední. Jednoduše si chce ještě dopřát více času s vámi (a proč si to taky neosladit).
 13. Je teprve středa a dá vám návrh na trávení společného času v pátek. Chce to s vámi rychle pořádně rozbalit!

TEST: 14 příznaků, že máte vysoké EQ (i když to možná ani netušíte)

11 idiotických otázek, které dostáváme v roce 2016 na pracovních pohovorech, aneb nikdo na ně nikdy neodpoví pravdivě