16 osob, které je nutné v roce 2016 poslat k vodě: Pesimisty, ždímače energie i závistivce

Redakce

Neboli vytěsnit ze svého života, protože znaménko na váze vztahové bilance je jednoznačně negativní. Stačí jediné – a sice nebát se a být odhodlaní. Bye bye!

 1. Partner / ka, kterého / ou už nemilujete. Pořád se hádáte, nemáte se o čem bavit a jen pohled jeden na druhého vám dělá nevolno. A sex, darmo mluvit, zlatý stereotyp. Teď se v této oblasti děje jedno velké nic. Takže popojedem.
 1. Kamarád / ka pijavice. Po každém setkání s ní / ním máte pocit, že jste úplně vysátí. Ono to tak prostě je, že tato druhá osoba vás energeticky nenabije, ale vybije. Mluvíte jen vy a druhý se veze. Když škrtnete dotyčného / ou z kalendáře schůzek, ohromně se vám uleví.
 1. Závistivci. Cítíte při hovoru s nimi nezájem, ale ve skutečnosti je to závist. Závidí vám od hodinek, přes psa až po zážitky z dovolené. Nebrat.
 1. Kolega sexista (pro holky). Postupně se z nevinných fórků staly oplzlé prasárničky. Kolega si vyložil kamarádství a uvolněné pracovní podmínky po svém. Vy také a vypoklonkujte ho.
 1. Kamarád / ka z dětství, co si s ním / ní nemáte co říct. Z nějakého nostalgického důvodu jste se stýkali po celá léta. V poslední době to ale bylo takové nucené. Bolí to, nicméně tuto kapitolu uzavřít, je posun tím správným směrem. V mateřské školce jste se přeci taky do ničeho nenutili.
 1. Příbuzný rasista. Může to být strýc z pátého kolena anebo bratranec. A pořád nadává na naše menšinové spoluobčany. Anebo na ty ve světě. Žádná skupina mu není ukryta a hlavně za všechno špatné může právě ona. A vy to posloucháte a nemyslíte si to. Lepší než se s protivou hádat, je ho začít ignorovat. Totálně a beze zbytku.
 1. Věčný pesimista. Vidí všechno prismatem poloprázdné láhve. Všechno bere z té horší stránky. Po pár hodinách z toho máte hlavu jako pumlíč a chcete skočit z mostu. Další prosím.
 1. Kámoš / ka, co nikdy nemá čas. Už vás omrzelo se pořád doprošovat, abyste se viděli? Jaký bude rozdíl mezi situací teď a když už přestanete plánovat setkání. Že by žádný? Pá pá.
 1. Není na ni / něj spoleh. Už jste se spolehli stokrát a pořád zklamání. Tak teď je čas být zklamaný pro někoho dalšího.
 1. Pan / í – pořád něco potřebuju. Když ale potřebujete pohlídat psa vy, tak ani nezvedne telefon. Šmitec.
 1. Super bordelář. Je to váš dobrý přítel / kyně, ale moc se nemeje, špína mu / jí nevadí a má všude bordel. Když s ním / ní navíc bydlíte, není co řešit. Je vám to nepříjemné a změna v chování se nedá očekávat. Navíc když jedete spolu v jeho autě, máte pak špinavé oblečení od šmíru a ten se nedá vyprat. Takže to bylo naposledy.
 1. Závislý / á na sociálních sítích. Už máte dost sedět naproti sobě, předstírat zájem a být duchem a prstíkem na Facebooku nebo Instagramu? Kupodivu existuje řada lidí, kteří se s vámi OPRAVDU chtějí bavit v reálu. Ostatní můžete vypustit, i na Facebooku.
 1. Maminka, co žije jen pro své ratolesti. Mluví o nich, fotí je, stará se o ně a pak už nic. Počkejte pár let než povyrostou. Pak ji to přejde. Do té doby pauza.
 1. Kamarád / ka bez motivace. „Půjdeme do kina? Ne.“, „Co na výlet o víkendu? Mně je to jedno“, „Líbí se ti tenhle obraz? Nevím“. Next.
 1. Něštastně zamilovaná / ý. Do vás. Přestaňte ji trápit a utněte to. Naděje někdy umřít musí. Vaše ego si najde jinou zábavičku. Tohle nemá nikdo zapotřebí.
 1. Všechny toxické osoby. Pokud tu někdo nebyl zmíněn, doplňte si to sami. Všichni, co vás nepodporují, nedělají vám dobře, stahují vás dolů a dolů, nikdy tu pro vás nejsou, zneužívají vás a tak dále. Všem těm dejte letos vale. A pořádné!

10 nejlepších míst, kde si můžete v zimě užít sex

5 věcí, kterými si dobrovolně kazíte život: Očekávání vás zavedou do hrobu