16 věcí, které ví každý, kdo chodí s nezávislou holkou

Redakce

Mají své názory, své životy a na běžné záležitosti vás ostatní (většinou chlapy) nepotřebují. Jsou to totiž ve všech ohledech nezávislé moderní ženy.

 1. Nezávislé holky potřebují čas a prostor, který je jen jejich. Každý den trochu. Neberte to jako nedostatek zájmu. Jde o to, že si potřebují samy řešit jen své záležitosti.
 2. Mají svoji kariéru. Kvůli té vaší se jim určitě nebude bortit svět. Také nezkoušejte na poslední chvíli překvápka typu: „Miláčku, koupil jsem lístky na super koncert na dnes večer.“ Hm, kámo, asi půjde někdo sám…
 3. Nikdy za sebe nenechají platit. A když ano, tak vám to rychle vrátí i s úroky. Štědré nezávislé (je jich poskrovnu) vás naopak budou zvát.
 4. Přátelé si shánějí samy. Vás a vaše okolí k tomu opravdu, ale opravdu nepotřebují.
 5. Své průšvihy si řeší samostatně. Nepotřebují vás jako papínka za zadkem.
 6. Nepůjčují si od vás.
 7. Když spolu vyrazíte do společnosti, dokáží se o sebe postarat.
 8. Mají pracovní ambice a nepracují jen proto, že musí, ale že je to baví. Nepotřebují od vás nevyžádané rady, jak se v práci mají chovat (vrbu, tu ano).
 9. Očekávají, že jednou za čas vypadnete na pivo se svými kámoši. Chtějí si totiž taky popovídat s těmi svými.
 10. Někdy po vás mohou chtít domácí práce ve zvýšené míře. Když to zvládnete, asi si vás pak vezmou.
 11. Někdy si dokazují, že zvládnou v domácnosti opravy samy. Když to fakt zvládnou, je třeba si je vzít.
 12. Potřebují si nejdřív všechno tvrdohlavě zkusit. Při opakovaném neúspěchu přijdou za vámi o radu (pokud už jste mezitím nezdrhl).
 13. Očekávají, že si každý nejdřív zkusí pomoci sám. Opak nenávidí.
 14. Vypadají, že nikoho nepotřebují. Když to správně prokouknete, jsou vaše. Je důležité je umět ocenit jako rovnocenné parťačky.
 15. Manželství se jim zdá cool. Budou s vámi, protože je jim s vámi fajn (rozumějte vás mají rády). Ne proto, že neumějí být samy a bez vás.
 16. Jinak potřebují být obletovány a zbožňovány jako každá ženská. Lichoťte jim! Nezávislost s tímhle totiž nemá nic společného (autor prosí ty, které se v tomto článku našly, aby se mu zcela závisle ozvaly do redakce, thx).

33 fotek mostíků z bikin, ze kterých vám bude horko

Když spíme na cizím místě, půlka mozku je vzhůru, zjistili vědci