20 roztomilých kérek na holčičí prsty

Redakce

Kdo by nemiloval rozkošné, něžné a jemné kérky na holčičích prstech? Ať už chcete obrázek na místě prstýnku, nebo spíš skrytý mezi prsty či v dlani, z těchhle tipů si zaručeně vyberete.

Kérky pro kouzelnice a čarodějky

Harry Potter, to je láska na celý život. Seznámil nás se světem kouzelných hůlek, poštovních sov, viteálů, relikvií smrti a famfrpálu. Jestli chcete dát všem najevo, že nejste mudla, co to udělat jedním z těchhle drobných obrázků?

Pořád ještě? Navždy. Nesmrtelná věta Severuse Snapese vyjadřuje pravou a nekonečnou lásku. Pro tetování ideální motiv!

Máte radši výraznější tetování, nebo si nedovedete vybrat jen jeden motiv? Co si ozdobit prsty místo prstýnků těmi nejznámějšími motivy? Sova Hedvika, 9 a 3/4. nástupiště, Zlatonka a Harryho iniciály všem spolufanouškům ukážou, že s vámi mohou počítat.

Harryho jizva ve tvaru blesku a symbol relikvií smrti jsou nenápadným znamením pro ty, kteří vědí.

Zkoušeli jste to už několikrát, ale krámek pana Olivandera ne a ne objevit? A odjinud prostě hůlku nechcete? A co ji mít pořád při sobě? Jen bacha, ať ji nešťastnou náhodou nezlomíte

 

Pro milovnice zvířátek

Podle jedné teorie se charakter člověka dá odhadnout podle toho, jestli má radši kočky, nebo psy. Do které skupiny se řadíte vy?

Jestli na vás fungují psí oči, po kapsách nosíte psí krekry a pro věrné chlupáče byste i dýchala, dejte to světu najevo touhle kérkou s malinkou psí tlapkou.

Jestli jste spíš cat lady a obdivujete eleganci, nezávislost a hrdost kočičích šelem, určitě se vám bude líbit tenhle kočičí čumáček.

Pro ty, co mají koníčka

Focení, kosmetika, beauty blogy nebo vlog? Proč to světu neukázat v podobě minizrcadlovky na prstě, nebo realistické rtěnky MAC, která navíc vtipně využívá barevně nalakovaného nehtu?

Tetování pro hudební fanynky a muzikantky

Dýcháte pro svoji oblíbenou kapelu, kytaru nedáte z ruky, nebo snad sníte o kariéře profesionální violoncellistky? Ať už hudbu milujete z jakéhokoliv důvodu, nebo klidně i bezdůvodně, máte tisíc a jeden způsob, jak to dát světu najevo s pomocí trochy inkoustu.

Třeba toužíte jen po malinkém symbolu svojí vášně. Proč ne. Co třeba jednu malinkou, kratinkou, nenápadnou osminovou notičku?

Není moc nástrojů, které jsou víc sexy než violoncello. A pro violoncellistky platí podobná charakteristika. Jestli se mezi ně řadíte, proč svůj oblíbený nástroj nenosit pořád při sobě ve zmenšené variantě?

Pro ty, co umějí noty nejen poslouchat, ale i číst, se hodí srdíčko složené z houslového a basového klíče. Je to zajímavá a chytrá grafická hříčka, nechte se inspirovat!

 

Pro vášnivé cestovatelky a námořnice

Kousl vás travel bug, neboli cestovací brouk? Sníte o dálkách a pořád máte sbalený bágl nebo kufr? Letiště je vaším druhým domovem? I pro vás máme výběr nápaditých tetování.

Být volná jako pták, vznést se k oblakům, roztáhnout křídla a letět jak papírová vlaštovka. Umíte si představit větší symbol svobody, než tyhle dvě kérky?

Paříž – město lásky, vášně, módy, umění, historie, parfémů… je třeba pokračovat? Pokud patříte mezi okouzlené milovnice Krásky na Seině, možná zatoužíte po jednoduchém obrysu jejího symbolu – Eiffelovky.

Učarovalo vám moře? Milujete lodě, jachty, parníky, nebo jste spíš plavkyně?

A jestli víte, že ne všichni, kdo bloudí, jsou ztraceni, možná je pro vás to pravé tenhle kompas.

Pro dámy a dámičky

Ať už občas potřebujete připomenout, že se máte chovat jako dáma, nebo toužíte po diamantu na prsteníčku či dostávat květiny, tyhle tipy by vás mohly zaujmout.

Tetování, které vyjádří, jak dobré jste kámošky

Nejlepší tetování inspirovaná díly Toma Burtona: Najdete si to své?