22 typů a typek, které jsme všichni potkali na diskotéce: Hledače, šílené, tlačiče, …

Redakce

Je to pastva pro oči. Zajděte si někdy do hudebního baru nebo klubu jen tak na čumendu. A uvidíte slušně řečeno zajímavé lidi.

 1. Hledač. Je to základní stavební kámen podniku. Je tam, protože hledá, ale pozor, nechce najít. Pozná se podle toho, že se neustále rozhlíží na všechny strany, jako kdyby hledal známé. Ve skutečnosti hledá sám sebe v životě a i kdyby měl tu pravou před nosem, nepozná to.
 2. Hledačka. Nejedná se o úplnou kopii hledače, přece jen jí zasvítí očička, když nějaké známé potká. Jinak platí, že vlastně nikoho nehledá, i když tak vypadá.
 3. Hledači ve dvou. Opravdu hledají, ale bojí se kohokoliv oslovit.
 4. Hledačky ve dvou. Většinou platí, že jedna kámoška je hezká a druhá trochu hnusná. Podporují se ve svém úsilí nenápadně někoho najít (rozumějte na vztah – ano, i to se hledá v klubech) anebo se alespoň nechat sbalit. Působí nenápadně.
 5. Tanečnice šílené. Vypadá to, že jejích jediným smyslem života je se svíjet v křečích a vypadat, že je to strašně baví. Pak uříceně běží na bar si něco dát a překotně peláší zpět na parket.
 6. Tanečnice méně šílené. Mají rády pohyb a z nějakého důvodu nešly do fitka, ale do zakouřeného prostoru.
 7. Úzkostlivé. Tváří se, že když je oslovíte, hned umřou. Když to uděláte, strašně se bojí, že jim něco uděláte. Utrpení na tvářičce má takové grády, že je lepší se jim vyhnout obloukem.
 8. Úzkostlivé s boyfrendem. Ten většinou přispěchá s ránou pěstí anebo aspoň cení zuby. O normální výměně názorů na počasí tyto dvojice nikdy neslyšely. V dětství je možná někdo mlátil.
 9. Pozorovatelky. Vypadají jako hledačky, ale tolik se nerozhlížejí. Rozhodně nechtějí, aby si někdo myslel, že se s někým chtějí seznámit.
 10. Vyjeté /-í. Komunikace je s nimi bezpředmětná, pokud na tom nefrčíte taky.
 11. Tlustoprdky. V pohodě kategorie. Zábavná a komunikativní. Ale musíte být tolerantní.
 12. Tlustoprdi. Jsou taky v pohodě, ale koho to, dámy, zajímá?
 13. Cizinci. Pokud nejste na multi-kulti, tak je to nuda. Pro ně jste matroš z obskurní země, kde se dá na jejich poměry super levně ožrat.
 14. Cizinky. Platí bod 13 s tím, že se přidá strach z pohlavních nemocí.
 15. Sagvan type. Hezoun, který už má poměrně dost najeto. Je veselý a unavený. Je nutné ho odchytit, než kompletně zvadne. Všude.
 16. Chtěj „to“. Holky i kluci a je jim to vidět na očích. Když jsou v klubu v páru a nejsou na trojku, máte jednoduše smolíka.
 17. Nad 40. U mužů je v přítmí šance, že si je při trochu udržovaném modelu spletete s mladším ročníkem. U žen jedině, když už ji máte jak z praku.
 18. Tlačiči. Osloví kohokoliv podle sexuální preference a tlačí a tlačí své zhovadilé představy o životě, které zajímají jenom je samotné.
 19. Tlačičky. Netlačí kvůli chtíči, ale aby se mohly vypovídat. Pokud zvolí vážné a smutné téma, nikdo je neposlouchá.
 20. Čekačky. Čekají, zda se něco stane. A když se nedočkají (většinou), jdou domů.
 21. Čekatelé. Jsou to všichni slintající chlapi na místě činu. Jdou domů až se opijí.
 22. 2 000 (čtěte dvoutisícová) kočka. Potkáte ji hned vedle vchodu na cestě domů. Na vyzvání nebo bez vám řekne, že stojí 2 000.

8 důvodů proč jsou brunetky lepší než blondýnky: Víc vydělávají a jsou důvěryhodnější

Co o tom vašem vypovídají jeho oblíbené sexuální pozice? 69, zezadu, na koníčka, …