4 herečky, které bývaly kdysi sexy. Dvě z nich hrály v Harry Potterovi…

Redakce

Všichni stárneme. Bez výjimky! Vrásky v obličeji neminuly ani slavné herečky. Podívejte se, jak vypadaly, když byly ještě sexy mladé dračice. Sotva byste je poznali.

Sally Field. Sally měla předpoklady k herectví již od útlého věku. Narodila se dvěma hercům. V době, kdy studovala střední školu, navštěvovala herecké kurzy. V tuto chvíli se z ošklivého káčátka vyklubala ve velkou kočku. První roli si střihla v televizním seriálu Gidget v roce 1965. Od té doby začala hrát spíše v menších rolích. Kariérní zlom nastal až v roce 1976. Ve filmu Sybil si zahrála psychicky narušenou dívku. V tomto snímku udělali tvůrci filmu z herečky šedou myš s obřími brýlemi. Za tuto roli dostala cenu Emmy. Následně se její kariéra rozjela. Mohli jste ji vidět ve filmech Bez zlého úmyslu, Místa v srdci nebo Forrest Gump. Stala se úspěšnou herečkou a k tomu byla sexy. Vražedná kombinace.  

Emma Thompson. Emma též pochází z herecké rodiny. Otec s matkou byli herci. Dokonce i její sestra se začala angažovat v herecké branži. Emma se původně zaměřovala na studium anglického jazyka a psaní. Byla nejen chytrá, ale i kus. Pánové se za ní otáčeli na ulici. Poté, co vstoupila do divadelního souboru v Cambridgi, pochopila, že herectví je pro ni tou pravou životní dráhou. Emmu proslavil v roce 1985 muzikál Me and My Girl. Dále hrála ve filmech Petrovi přátelé, Láska nebeská (sestru premiéra) nebo Harry Potter (profesorku, která učila věštit).  

Diana Rigg. Diana je herečka, která si svoji kariéru vybudovala od píky. Nepochází z rodiny herců. Narodila se inženýrovi, který musel kvůli práci cestovat. To je důvod, proč do 8 let žila s rodiči v Indii. Naučila se tam perfektně hindský jazyk, který zvládá dodnes. Poté se vrátila domů a studovala na Moravian School. Poprvé si zahrála v seriálu The Avengers v roce 1961. Diana se proslavila rolí Bond Girl ve filmu V tajné službě jejího veličenstva. Není divu. Byla to sexy ženská. Mohli jste ji vidět v seriálu Hra o trůny, kde hraje královninu babičku Olennu Tyrel.

Maggie Smith. Maggie je další herečka, která neměla protekci od svých rodičů. Vystudovala herectví v Oxfordu. Předtím, než se pořádně obula do filmů, zářila v londýnských divadlech. Mnozí pánové v ní viděli super kost na jednu noc, ale ona byla mnohem víc. Svůj herecký talent začala uplatňovat v různých filmech. Vy ji jistě znáte z filmů Harry Potter (profesorka McConagallová), Sestra v akci nebo Univerzální uklízečka. Za své role si posbírala několik prestižích ocenění. Oskary, Zlatý glóbus, ceny Emmy nebo ceny Tony. Šikulka!

Prominentní holčičky, které svým rodičům hanbu nedělají

7 věcí, které jste nevěděli o Pornhubu: Kdy se nikdo nekouká na porno a kolik tam lidi tráví času