5 důvodů, proč mu nestojí

Redakce

Znáte to. Líbačka, muchlovačka, jde se pomalu na věc... A najednou zjistíte, že mu nestojí. Jaký je důvod?

  1. Nelíbíte se mu. Jak prosté, že?
  2. Udělal si to těsně předtím, než jste přišla. Třeba nepočítal s tím, že přijdete. Nebo počítal, ale netušil, že to skončí sexem. Nebo čekal, ale věřil si, že se mu to povede i podruhé. Informace ke starším ročníkům – nemusel si to udělat chvíli předtím, než jste přišla, ale třeba i jen ten samý den – chlapi kolem čtyřicítky už holt můžou většinou jen jednou denně.
  3. Je z vás nervózní. Možná jste tak sexy, že mu to bere vítr z plachet. I kluci mají o sobě pochyby.
  4. Je mu horko / zima. Jednou mi kamarád říkal, že ho čekal první sex s jeho novou dívkou, ale v místnosti bylo takové horko, že mu to prostě nešlo, a to je prý jinak strašný samec (jasně…). Dovedu si představit, že zima může mít podobné účinky na pánské nádobíčko.
  5. Už se mu to s vámi stalo dřív. Je jedno, co to zapříčinilo poprvé (viz výše), ale šance, že se to stane znovu, je bohužel více než reálná. Chlap je frustrovaný z toho, že už jste to s ním zažila, je bloknutý a bojí se selhání, což paradoxně vede k dalšímu failu. Tak na něj hlavně netlačte a netvařte se otráveně, však on se vzchopí! Rada na závěr: netvařte se ani přehnaně chápavě, bude to vypadat, že ho litujete, a to mu moc nepomůže.

14 znamení, že jste špatní v posteli a nevíte o tom

Udělejte si dobře: Co se děje s naším tělem při masturbaci a proč je pro nás prospěšná?