5 nejvíc sexy jogínek Instagramu

Lucie Bryndová

Jóga dělá krásná těla! A nejen to. Své o tom ví také těchto pět jogínek, kterým změnila život. Mrknětě na největší kočky instagramu, které józe totálně propadly, a nechejte se inspirovat jejich příběhy.

Amanda Bisk

Australská učitelka jógy, trenérka atletiky a skokanka o tyči

Instagramová superstar Amanda Bisk (698 tis. followerů) se do roku 2011 věnovala skoku o tyči a chtěla se zúčastnit olympijských her v Londýně v roce 2012. Během příprav ji ale začaly trápit zdravotní problémy. Po několika testech přišel jasný verdikt – Amanda trpí chronickou únavou. Nakonec se rozhodla olympijského snu vzdát a začala se věnovat józe. Dnes je inspirací stovky tisíc lidí po celém světě. Své fanoušky nabíjí pozitivní energií a pomáhá jim najít svou cestu. Mezi její oblíbené pozice patří kobra a pes hlavou dolů. Výzvou je pro ni pak pozice tanečnice. S Amandou si můžete zacvičit i vy! Stačí si stáhnout aplikaci Fresh Body Fit Mind na App Store nebo Google Play. 

Sjana Elise Earp

Mladá australská cestovatelka, která miluje dobrodružství a hlavně jógu

Sjana, která si říká také SJ (1,4 mil. followerů), je 22letá jogínka. Józe se začala věnovat během těžké životní situace, kterou procházela. Dnes je pro ni jóga nejen cvičením, ale také prostředkem, který jí pomáhá cítit se zdravá, silná a šťastná. Snaží se pomáhat druhým objevit nespočet výhod, které jim může jóga do života dát. Jejím mottem je: „Všechny ženy si zaslouží být sebevědomé a cítit se ve svém těle skvěle.“ Pokud si chcete se SJ zacvičit, můžete si stáhnout její aplikaci s 12týdenním programem BAM Yoga.

Kylan Fischer

Kalifornská učitelka jógy, bloggerka a veganka

Kylan Fischer (210 tis. followerů) je profesionální lektorkou jógy, kterou vyučuje jak soukromě, tak i ve skupinách. Jóga má pro ni kouzelnou moc, protože podle ní pomáhá lidem cítit se lépe, léčí, zabraňuje úrazům, nemocem a pomáhá být pružnější a silnější. Jóga je součástí jejího životního stylu. Má ráda cestování a dobrodružství. Nejraději má power jógu a vinyasu, ale vyučuje mnoho dalších stylů. Pokud si chcete s Kylan zacvičit, navštivte její webové stránky a vyberte si lekci podle svých preferencí a dosavadních zkušeností.

Rachel Brathen

Švédská rodačka, nejprodávanější autorka New York Times, maminka a učitelka jógy

 

Rachel Brathen (2, 1 mil. followerů) se po studiích ve Stockholmu rozhodla odcestovat na Kostariku, kde objevila svůj smysl života – jógu. Dnes žije na malinkém ostrově Aruba ve Střední Americe, kde strávila roky studováním jógy a spirituality. Od roku 2010 učí jógu na plný úvazek. Její lekce jsou dynamické, s důrazem na správnou práci s dechem. Je zakladatelkou online platformy pro jógu, meditaci a léčení, která sdružuje rozsáhlou komunitu odborníků z celého světa. Rachel, jejího manžela a dceru můžete na Arubě navštívit, až se vydáte na cesty po Karibiku. Vyzkoušet si s ní můžete unikátní jógu na paddle boardu a mnoho dalšího.

Boho Beautiful

Juliana a Mark jsou digitální nomádi a zakladatelé projektu Boho Beautiful

 

Pro Julianu a Marka, které můžete znát jako Boho Beautiful (130 tis. followerů, 750 tis. odběratelů na YouTube), je jóga, cestování a zdravý životní styl jejich smyslem života. Nyní žijí na Kostarice, ale často cestují. Juliana se věnuje józe více než 8 let. Kromě jógy cvičí také pilates a věnuje se fitness. Cesta Boho Beautiful začala po Juliině rehabilitaci, kterou podstoupila po vážném zranění páteře v důsledku sportovní kariéry. Juliana je původem z Ukrajiny, ale od 10 let žila v Kanadě. Pokud si s ní chcete zacvičit, sledujte její YouTube kanál Boho Beautiful nebo si stáhněte některý z jejích programů na webu. Na YouTube kanálu navíc najdete mnoho inspirací pro zdravé snídaně, obědy i večeře, které připravuje společně s Markem.