5 trapných chyb v seriálu Hra o trůny. Všimli jste si jich?

Redakce

Poslední díl sedmé série seriálu Hra o trůny byl vypuštěn. Nyní náš čeká rok čekání na úplně poslední díly. Jedná se o nejpopulárnější fantasy seriál všech dob, ale i on má své mouchy. Všimli jste si v něm několika chyb, které štáb nadělal?

Stannis má nabíječku

S tím, že na konci páté série umře Stannis Baratheon, pravděpodobně moc lidí nepočítalo. Byl poražen. Zničený a zmordovaný ležel ve sněhu. Brienna z Tarthu ho dodělala. Zemřel ale v moderním stylu. V jeho poslední chvilce mu vypadla z kalhot velká nabíječka, zřejmě na notebook. Nejspíš na něm chtěl rychle sepsat svoji poslední vůli. Nabíječka byla zaznamenána v některých zákulisních fotografiích a dostala se i do skutečné scény, kterou jste mohli vidět i vy.

Sansa je Targaryen

Úvod ze Hry o trůny je opravdovým pokladem. Na začátku každého dílu nám říká, kde se tato epizoda uskuteční. Aktualizovaná verze sedmé série poukazuje již na to, jak se Bílí chodci dostanou kolem Zdi. V titulkách první série se objevilo jméno herečky Sophie Turner, která ztvárňuje Sansu Stark, a vedle něj byl znak rodu Targaryenů. Všichni víme, že Sansa je krásné děvče patřící na sever. Proč se tam tedy objevil obrázek s drakem? Byla to chyba nebo nám něco uniklo a děj seriálu Hra o trůny se v posledních okamžicích ještě obrátí úplně naruby?

Melisandre nemá náhrdelník

Šestá série byla zahájena poměrně dramatickým způsobem. Jon Snow byl stále ještě mrtvý. K tomu jsme ještě zjistili šokující odhalení. Melisandre si sundala svůj náhrdelník a proměnila se ve stařenu. Zdálo se tedy, že Červená žena je krásná jen pod vlivem kouzla svého velkého náhrdelníku. Pokud ho sundá, ukáže se její skutečná podoba. Bez kouzla vypadala alespoň na tři sta let. Mnoho mužů, kteří u nahé Melisandry slintali, museli být po této scéně velmi v šoku. My jsme však zpětně byli šokováni tím, že ve čtvrté sérii se vyznavačka Pána světla bez onoho náhrdelníku koupala a byla stále krásná. Jedná se tedy o chybu, nebo jak to teda je?

Robb s Jonem mají magické vlasy

Za další chybu považujeme rychle rostoucí vlasy Robba Starka a Jona Snowa. V první sérii hoši očekávali příjezd krále Roberta a slušně se nechali ostříhat a oholit. Návštěva takové osobnosti si přece vyžaduje nutné úpravy a změny vzhledu k lepšímu. Ve scéně, kdy se Ned Stark se svými dětmi našli v lese malé Zlovlky, vlasy Robba a Jona znovu byly znova poměrně dlouhé. Tomu říkáme rychlost! Výše zmíněné dvě scény se měly odehrávat totiž zhruba ve stejnou dobu.

Zvuk emailu

Margaery Tyrell nám stále chybí. Krásná a hodná žena, které záleželo i na obyčejných lidech na rozdíl od Cersei Lannister. Během bitvy v druhé sérii, kdy došlo k porážce Stannise Baratheona, bylo v Králově přístavišti zničeno několik životů. Poté Margaery v třetí sérii v epizodě s názvem Valar Dohaeris utěšuje malého Olivera. Během této scény můžete slyšet oznámení o emailu. Nikomu se zřejmě nepodařilo upravit tento zvuk nebo si toho jednoduše nevšimli.

To bude pošušňání! Poslední díl sedmé série GoT bude mít 80 minut!

7 věcí, co vím o Hře o trůny (nikdy jsem to neviděla ani nečetla)