6 destinací vhodných pro páry! Love is in the air…

Redakce

Kam cestovat s láskou? Sem!

  1. Paříž, Francie

Žádné místo na světě není tak romantické jako právě Paříž. Pokud jste zde nikdy předtím nebyli, neváhejte a vyrazte sem. Eiffelova věž, další krásné památky a světově proslulá kuchyně, to vás dostane.

  1. Florida, USA

Florida je jedním z nejoblíbenějších destinací pro rodiny z celého světa, ale také pro mladé páry. Pláže podél pobřeží Pacifiku a Atlantiku jsou naprosto úchvatné a Miami, hlavní město, je plné zábavy a nočního života. V Orlandu pak zase najdete zábavní parky, které jsou vhodné pro každého.

  1. Ibiza, Španělsko

Ibiza může být místem zábavy pro skupiny mladých lidí, ale také pro páry. Můžete si užít akci na pláži či v klubu nebo cestovat a relaxovat. Ibiza patří mezi nejkrásnější a nejzábavnější místa na zemi, hlavně co se nočního života týče.

  1. Tenerife, Španělsko

Tenerife je velmi populární destinací, která je vhodná pro mladé páry a to proto, že nabízí fantastické památky, soukromé pláže, party a bary. Je tady pro každého něco, všichni si vyberou a to je na tom to báječné.

  1. Kapverdy, Kapverdy

Dovolená na Kapverdách je plná slunce, subtropického počasí a krásné teplé vody, do které se dostanete z krásných bílých pláží. Ostrovy mají i nádhernou krajinu či kulturu, takže se zde nudit nebudete a poznáte něco nového.

  1. Řecké ostrovy, Řecko

Řecké ostrovy jsou pro mladé páry ideálním místem. Jsou to ostrovy plné starověkých ruin, krásných měst a vesnic. Kamkoli jdete, naleznete nádherné pláže a výborné jídlo.

Cestujete sami? Tady máte tipy pro single cestovatele!

6 míst, která musíte navštívit, než vám bude TŘICET