6 drsných hororů, ve kterých vraždí šílené ženské

Kateřina Horáková

Ne každý hororový zabiják je narušený chlap jak hora. Občas se kudly, brokovnice nebo zrezavělé motorové pily na plátně chopí vyšinutá buchta. Vybrali jsme pár obzvlášť strašidelných snímků, které vás, pánové, donutí chovat se k přítelkyním o něco líp.

 1. Plivu na váš hrob
  Ať už se pustíte do původního filmu z konce 70. let, nebo remaku z roku 2010, bude to jízda. Mladou spisovatelku v chalupě na samotě u lesa brutálně znásilní parta místních vidláků. Dívka to jako zázrakem přežije a poté, co se zotaví, si jde pro hodně tvrdou pomstu.
  Plivu na vaše hroby – trailer
 2. Nenávist
  Japonská klasika se dočkala i hollywoodské předělávky, ale my doporučujeme dát si originál. Má několik dílů a je celkem jedno, který si vyberete. Mstící se rozřezaná Kayako je děsivá v každém z nich.
 3. May
  May jako dítě neměla moc kamarádů. Jejím jediným přítelem byla panenka. Teď už May vyrostla, sociálních kontaktů jí ale nepřibylo. Lidé ji nicméně fascinují, respektive jednotlivé části jejich těl. Co takhle si skutečného přítele složit svépomocí?
  May – trailer
 4. Chuckyho nevěsta
  Duší sériového vraha posedlá loutka Chucky je kultovní a super. Ještě lepší to ale začne být ve chvíli, kdy si najde stejně šílenou životní družku.
 5. Noc s nabroušenou břitvou
  Dvě kamarádky se odjedou připravovat na zkoušky na chatu rodiny jedné z nich. V noci se u dveří objeví neznámý muž, který jednu kamarádku unese. Ta druhá se chopí motorové pily a jde ji zachránit…
  Noc s nabroušenou břitvou – trailer
 6. Mutant
  Sil je krásná, sexy… A taky je to vědci vytvořený mutant, který je na útěku a na cestě za svobodou se nebojí vraždit to, co mu stojí v cestě.