6 instagramových profilů zaměřených na jídlo. Budete mít hlad…

Redakce

Došly vám nápady na to, co vařit? Nebojte se, díky Instagramu jste zachráněni.

  • New_Fork_City. Profil zaměřený na jídlo v New York City a jeho okolí. New_Fork_City je založený třemi vysokoškolskými studenty a jejich profil prostě jede. Za necelé dva roky je začalo sledovat více než tři sta sedmnáct tisíc lidí.
  • FoodintheAir. Potraviny ve vzduchu. Je to nádhera. Zde najdete potraviny, které za sebou mají nějaké nádherné prostředí. Dostanete na to všechno hned chuť. Mají také webové stránky, kde si můžete přečíst cestovatelský blog a najít doporučení na nejlepší restaurace.
  • TheNaugtyFork. Přehlídka toho nejlepšího z Miami. Restaurace a také reposty od jiných lidí, kteří se pohybují nedaleko. Nevýhodou je to, že ne vždy je označeno místo, kde můžete takovou lahůdku dostat. Každopádně až vyrazíte do Miami, tak si pořiďte o číslo větší kalhoty, protože tady rozhodně přiberete.
  • Spoon University. Stránka zaměřená na mladé lidi, kteří chodí do školy a sdílejí zde jídlo ze školních jídelen. Najdete zde hodnocení a doporučení na školní jídelny, které stojí za to a máte zde jistotu, že se dobře najíte.
  • PeachyPear. Chcete jíst zdravé a chutné jídlo? Tak tady jste na správném místě. Jídlo je však zaměřeno na veganskou stravu.
  • CulinaryBroDown. Profil provozovaný Joshem Schererem, který je redaktorem Los Angelského magazínu zaměřeného na jídlo. Zachycuje zde fotografie z restaurací, které navštívil, ale vkládá sem také recepty.