7 nečekaných změn životů lidí, kteří bývali slavní: Jak dopadl Atrej a další?

Redakce

Bývaly to hvězdy, ale Hollywood a svět falešného pozlátka opustily. O kom je řeč?

  • Syn z filmu Myšák Stuart Ltitle. Jonathan Lipnicki si zahrál v rodinné komedii malého klučíka. Dnes je vše jinak, je to velký svalovec a brýle už nenosí. Je to velký fanoušek MMA a něměl daleko k tomu, aby se tam sám dostal. Když to nevyšlo, tak aspoň vlastní promo společnost, která MMA podporuje.
  • Atrej z Nekonečného příběhu. Tuto pohádku známe asi všichni, je to pohádka našeho mládí, která nás chytila za srdce. Co se ale stalo stalo s hrdinou Atrejem? Herectví už se nevěnuje a je to pořádný drsňák, který ve svém volném čase vyučuje sebeobranu.
  • Carol z Kroku za krokem. Krásná a sexy Angela Watson byla snem každého teenagera, který seriál sledoval. Nejdříve svou slávu však odstartovala v Miss a až potom ve slavném seriálu. Po své zkušenosti s tím, že ji o peníze vydělané v seriálu připravili vlastní rodiče, založila organizaci, která se stará o peníze dětských hvězd.
  • Holka z Blair Witch. Heather Donahue se prosilavila rolí v Blair Witch Project a všichni si mysleli, že si tím nastartovala pořádnou hereckou kariéru, ale omyl. Heather se dala na pěstování marihuanny a dokonce o ní vydala knihu.
  • Kráska, která si zahrála s Elvisem Presley. Dolores Hart si zahrála ve spoustě filmů, ale nejvíce zaujala rolí vedle Elvise. Místo slavné herečky se z ní ve věku dvaceti čtyř let stala benediktinská jeptiška!
  • Nenáviděný kluk v seriálu Beverly Hills 90210. Jamie Walters byl v seriálu pořádný negativista a kdekdo by čekal, že se díky této roli pohne dál. Stal se z něj ale záchranář a později dokonce hasič.
  • Holčička z Malé princezny. Liesel Prizker si zahrála v několika filmech jako velmi mladá, svou hereckou kariéru bohužel dále nerozvíjela. Dobře se vdala – její manžel je velmi movitým mužem – věnuje se především charitativní činnosti.