7 předpisových trapasů, za které začnete nenávidět Johna Travoltu

Pavla Gabrhelíková

Travoltu jsme měli vždycky zafixovaného jako vtipného, slušného chlapa, se kterým je pořádná sranda, a kdyby bylo potřeba, tak klidně odbouchne i pár hajzlů. Ne nadarmo se o nevědomosti říká, že je sladká...

  1. Dělal křena na svatbě. Potkal nevěstu s ženichem na zkoušce focení, což se samozřejmě neobešlo bez společného snímku. Druhý den se, i když ho nikdo nepozval, ukázal i na svatbě. V tom samém oblečení a s fotkou z předchozího dne, kterou musel vidět každý svatebčan. Trapas!
  2. Léčil Marlona Branda. Travolta je známý scientolog. Ale vrchol jeho fanatické víry byl, když Brandovi na jedné z jejich společných akcí slíbil, že vyléčí jeho bolavé nohy svým dotekem. Marlon po chvíli otevřel oči a pochvaloval si, že je mu mnohem lépe. Travolta ale později pro The New Yourker řekl, že to byl fake a dělal si z kolegy srandu.
  3. Setkání v posilovně. Když potkal Travolta ve tři ráno v posilovně Justina Jonese, hned se mu začal představovat a ptát se ho na spoustu osobních dotazů. Nakonec se spolu i vyfotili. Na fotce ale John nemá tolik vlasů jako obvykle na veřejnosti. Takže pokud byste chtěli mít doma Travoltovu hřívu, najdete ji asi v posilovně Planet Fitness na Floridě.
  4. Vlasy na obličeji. Pánové, na tom, že si necháváte nastřelit vlasy, nic špatného není. Ale když vám kousek zbude, nepřilepujte si ho na bradu. A ještě k tomu křivě. Jako John…
  5. Vosková figurína. Když se objevil na premiéře Savages v roce 2013, všichni fanoušci se lekli, že jde o oživlou voskovou figurínu. Holt maskérka si asi vzala volno a John se pustil do patlání make upu sám…
  6. Adele Dazim. Na vyhlašování Oscarů v roce 2014 měl Travolta za úkol jedinou věc: Přečíst promítaný text z čtečky. Ale ani to nezvládl, takže způsobil obrovské faux-pas, když Idinu Menzel přejmenoval na Adele Dazim. Nemluvě o tom, jak se jí pak za to přehnaně omlouval.
  7. Klip s Olivií Newton-John. Hudební videoklip s názvem “I Think You Might Like It”, v překladu “Myslím, že by se ti to mohlo líbit”, se nám teda absolutně nelíbil. Ale to se nedá popsat, to prostě musíte vidět:
I Think You Might Like It