8 důvodů, proč chtějí muži žít s komplikovanými ženami

Eva Vogelová

Proč si muži pro život vybírají komplikovanější ženy? Prozradíme vám hned několik důvodů.

  1. Nikdy se s nimi nenudí. Komplikované ženy pravděpodobně nevedou snadný život. Mají přehled o různých věcech a dokáží o nich konverzovat. Často přihazují do debat inteligentní poznámky. K tomu se nepochybně věnují několika koníčkům, které jim plní život radostí. Komplikované ženy často zažívají různá dobrodružství a dokáží o nich vyprávět. Tyto ženy mají neustále co dělat a muži se s nimi nikdy nenudí.
  1. Jsou tajemné. Komplikované ženy mají vždycky svá mimořádná tajemství. Pro svou tajemnou povahu dokáží udržovat muže v nejistotě a ti z toho šílí. Potřebují tyto ženy dobývat, nechtějí je získat hned. Musí o ně bojovat. To chlapy velmi přitahuje. Komplikované ženy každou chvíli překvapují opačné pohlaví něčím novým.
  1. Plní si své cíle a sny. Komplikované ženy v životě nezahálí, chtějí něčeho dosáhnout. Svých cílů se nehodlají lehce vzdát. Určily si v životě cestu. Občas z ní sejdou, ale nakonec zase najdou správný směr. Takové ženy dokáží muže motivovat, aby si v životě srovnali priority a šli si taky za svými cíli.
  1. Nechybí jim moudrost. Komplikované ženy vědí, že svět není černobílý. Z toho důvodu jsou otevřené různým pohledům a názorům. Mají už nějaké zkušenosti, ale dochází jim, že člověk se má neustále co učit. Nikdy si nemyslí, že jsou perfektní, protože to není možné. Snaží se však k dokonalosti alespoň přiblížit tím, že se neustále učí novým věcem. Dokáží uznat, že se zmýlily a rády se nechají poučit od zkušenějších jedinců.
  1. Jsou upřímné. Komplikované ženy sice dokáží držet muži v nejistotě, ale nelžou. Jsou totiž natolik odvážné, že narovinu řeknou, co od muže a života chtějí. V těchto zásadních věcech nemají důvod chodit kolem horké kaše a udržovat protějška ve lži. Upřímnost je jejich pozitivní vlastnost, kterou pánové dokáží ocenit.
  1. Vědí, že život není procházka růžovým sadem. Komplikované ženy chápou, že život není pohádka. Snaží se být připraveny, až zase přijde nějaká pohroma. Z neúspěchů se hned nezhroutí, ale zatnou zuby a bojují. Trpělivost je jejich další silná stránka. Vydrží toho v životě hodně. Vědí, že když něco chtějí, musí pro to něco obětovat. Nelitují se, jsou tvrdé. Muži nechtějí ufňukané ženy, které bulí kvůli každé maličkosti.
  1. Chtějí milovat, ale ne vlastnit. Komplikované ženy touží po lásce. Dokáží milovat. Nemají však potřebu si partnera nějak zvlášť přivlastňovat a už vůbec ne ho převychovávat. Přijmou protějšek takového, jaký je, i se všemi jeho chybami. To samé však požadují i ony od něj.
  1. Umí to rozjet i v posteli. Komplikované ženy mají chuť do života. Dokáží si ho naplno užívat i v posteli. Při sexu s nimi lomcuje vášeň, pravděpodobně se dokáží rozbouřit natolik, že sousedi nemají o divadlo nouzi. Každopádně si to s nimi perfektně užijete.

 

Témata: