9 doplňků, se kterými bude svátek Halloween ještě hrůzostrašnější

Redakce

Ať jste vyznavačem Halloweenu, nebo ne, jedno je jisté. Tyto doplňky mají potenciál vás pěkně vystrašit. K mání jsou ve větších eshopech, většinou za pár šupů.

  1. Ječící rohožka. Jednoduše se zasune pod vaši běžnou rohožku před vstupními dveřmi. Je citlivá na tlak, takže na ni stačí stoupnout a jekot je tu. Za dvě tužkové baterky, co ji napájejí, si ji užijete do sytosti.
  1. Realistický pavouk černá vdova na dálkové ovládání. Leze všemi směry, otáčí se a hýbe nohama. Může také jen tak kroužit. Jak říkají prodejci: „Super hračka na vystrašení tchyně!“.
  1. Sprchový závěs Psycho. Je na něm vyobrazen stalker s nožem. Co se asi tak chystá udělat? Když náhodou zapomenete, že ho tam máte, dostanete možná infarkt.
  1. Oranžové svítící kočičí oči za okno. Je v nich na 30 mini-žároviček, které vás propálí jako uhlíky.
  1. Speciální projektor duchů a různých děsivých scének. Umožní udělat z každého okna vitrínu paranormálních jevů. I vy sami se budete bát vrátit se k sobě domů. Projektor obsahuje 8 scének, kde se budou různě kinklat kostlivci a houpat lucerny. Oproti jiným projektorům nemá vyšisované barvy.
  1. LEDky jako svíčky. 12 kusů svíček na baterky svítí na povel dálkového ovládání. Nic si tak omylem nezapálíte a ještě vydrží do další sezóny.
  1. Luxusní kostlivec v pytli na mrtvoly. Má světélkující oči, příšerně se směje a k tomu ječí. Umí taky chrastit kostmi. Z vašeho příbytku udělá opravdu místo, kde straší.
  1. Mini-projektor čarodějnic. Pro kolemjdoucí zajisté zapamatováníhodný zážitek.
  1. Přístroj na výrobu mlhy. Na Halloween ideální parťák. V kombinaci s ponurou muzikou už nebude atmosféře napětí a strachu nic chybět. Stačí ho zapojit a bude chrlit přívaly mlhy na vodní bázi. Dodáván je se světlem v pásmu UV a stroboskopickým efektem. Pro větší komfort se dá ovládat na dálku.

Halloweenské kostýmy pro vaše mazlíčky: Vyberete si?

10 nejstrašidelnějších typů líčení, které si můžete napatlat na obličej na Halloween