9 důvodů, proč ve filmech nevídáte Taylora Lautnera

Pavla Gabrhelíková

Svalnatý vlkodlak z veleúspěšné ságy Twilight se těší oblíbenosti už jen u svých věrných fanynek. Jinak po něm pes, natož vlkodlak, neštěkne. Tady je vysvětlení.

  1. Twilight už je za zenitem. Robert Pattinson A Kristen Stewart vytěžili z Twilight hypu co nejvíc. Prvního ze jmenovaných pak obsadili do Vody pro slony a herečku do Zábavního parku. Lautner si zahrál jen štěk v Na sv. Valentýna.
  2. Jeho první film byl propadák. V roce 2011 si konečně zahrál hlavní roli ve filmu Bez dechu. Ten byl ale tak špatný, že jste o něm nejspíš ani neslyšeli.
  3. Neumí hrát. On by mu ten první film, ve kterém byl za hvězdu, ani tak nezničil reputaci, ale za jeho nízkou úroveň může především Lautner. Na Twilight jeho tvář bez výrazu stačila, ale na ostatní filmy je to málo.
  4. Chce moc peněz. Už jenom pro všechno výše zmíněné by si měl možná napravit jméno ve filmech za nevelký peníz. Lautner ale nehodlá slevit.
  5. The Ridiculous 6 byl průšvih taky. Lautner nemá právě moc dobrý odhad na role. Proto kývl na účinkování v této stupidní parodii, kterou obvinili, kromě tragických hereckých výkonů, z rasismu.
  6. Je apatický. I když tvrdil, že je z drama Run The Tide nadšený, kritici i diváci zhodnotili jeho hraní jako apatické, znuděné, předstírané a bez jiskry. Au.
  7. Má spoustu vztahových faux pas. Jeho vztahy jdou až podezřele ruku v ruce s tím, jestli zrovna pracuje na nějaké roli nebo si čte negativní kritiky.
  8. Nahradil ho jiný vlkodlak. Vítr z vlčích plachet mu vzal Dylan O´Brien, hvězda seriálu MTV Teen Wolf, a sklízí mnohem větší úspěch.
  9. Na svou kariéru momentálně kašle. Není divu, že zvažuje, kam se jeho kariéra vrtne. Po krachu s Run The Tide nechce nic hrotit. A popravdě: Kdybyste vy mohli žít ze štědrých tantiémů, pracovali byste?
Twilight 2 – Trailer