9 nejvíc sexy gymnastických dresů v celé olympijské historii: Ty musíte vidět!

Redakce

Sport, svaly a skvělé výkony nejsou to jediné, co na Olympiádě můžete vidět. Spatříte tam i speciálně upravené kostýmy, které mnohdy ukazují víc, než bychom očekávali. Pojďme se podívat na ty nejodhalenější.

Yulia Barsukova z Ruska na Olympijských hrách roku 2000 v Sydney v Austrálii. Rusky rády ukazují své přednosti. Pravda je, že by byla škoda, kdyby Yulia neukázala své krásné tělo. Kombinace tělové, tyrkysové a bílé je dokonalá.

Alina Kabaeva z Ruska na Olympijských hrách roku 2000 v Sydney v Austrálii. Alina ukázala další zajímavý kostým, plný barev a odhalené kůže. Detaily a zpracování vám jasně připomínají Rusko.

Helene Asmus z Německa na Olympijských hrách roku 2000 v Sydney v Austrálii. Helene se také nebála a ukázala pružné tělo v celé své kráse. Musíme dodat, že byla přece jen o něco více zahalena, než její kolegyně z Ruska.

Alina Kabaeva z Ruska na Olympijských hrách roku 2000 v Sydney v Austrálii. Hravý barevný kostým, který vás naladí na správnou vlnu. Dokonalé spojení barev, které zvýraznily štíhlou sportovní postavu.

Anna Bessonova z Ukrajiny na Olympijských hrách roku 2004 v Aténách v Řecku. Anna ukázala nejen svou krásně opálenou kůži a svaly, ale také ladné pohyby, které tento parádní kostým ještě více vyzdvihly.

Irina Tchachina z Ruska na Olympijských hrách roku 2004 v Aténách v Řecku. Krásné barvy připomínající peří vznešeného páva. Irina předvedla opravdu nádherný kostým.

Eleni Andriola z Řecka na Olympijských hrách roku 2008 v Pekingu v Číně.  Moc kůže zde nevidíme, ale i tak si zde tento kostým zaslouží být. Jedná se o černou barvu, kterou doplňuje tělová barva. Celkový vzhled je velmi elegantní.

Irina Risenzon z Izraele na Olympijských hrách roku 2008 v Pekingu v Číně. Irina se toho vážně nebála a ukázala vše, co mohla. Musíme ji trochu podezřívat, že chtěla publikum zaujmout nejen svým výkonem, ale také dokonalým tělem.

Silvia Miteva z Bulharska na Olympijských hrách roku 2012 v Londýně v Anglii. Silvia měla na olympijských hrách velmi žhavý kostým, který vyzařoval vášeň. Rozhodně patří k těm, které musíte vidět.

Olympijské hry v Riu vědí, jak přilákat pozornost. Pozvaly si na zahájení topmodelky!

Odvrácená tvář Ria: Tady že probíhá olympiáda?!