Anna K vydává akustickou desku, křtít ji bude na turné

Redakce

Zpěvačka Anna K vydá v březnu na DVD i CD živé album Anna K poprvé akusticky. Základem jsou dva vyprodané podzimní koncerty z pražského divadla Hybernia, které byly součástí jejího prvního unplugged turné.

Natočení DVD přitom neměla zpěvačka v plánu. Přesvědčili ji k tomu její fanoušci. „Hned od prvního koncertu mi začali posílat zprávy a emaily, abych akustický koncert nahrála a vydala. A protože to neustávalo, řekla jsem si, proč ne,“ říká.

Poslechněte si Annu K v Youradiu

DVD edici živého alba doplní raritní záběry ze zákulisí, zkoušení, cest nebo rozhovory s Annou K a její skupinou. Nová nahrávka bude k dostání také na jarním pokračování akustického turné, které začne 26. března v Třebíči a skončí 4. června v Náchodě. Bonusem živáku bude i vystoupení britské kapely StringerBessant. Hudebníky ze známé britské rockové skupiny Reef zpěvačka se svou kapelou v několika skladbách doprovodila.

Anna K – turné

26. 3. Třebíč, 29. 3. Opava, 9. 4. České Budějovice, 11. 4. Pardubice, 12. 4. Olomouc, 23. 4. Praha, 25. 4. Jihlava, 29. 4. Klášterec nad Ohří, 4. 6. Náchod