Benefice Srdce Srdci slavila obrovský úspěch


Do České Lípy se o víkendu sjelo plno zpěváků, kteří přijeli podpořit 2. ročník benefičního koncertu pro mateřské centrum Pumpkin, nad kterým převzala záštitu starostka města Mgr. Hana Moudrá.

Do České Lípy se o víkendu sjelo plno zpěváků, kteří přijeli podpořit 2. ročník benefičního koncertu pro mateřské centrum Pumpkin, nad kterým převzala záštitu starostka města Mgr. Hana Moudrá. Už kolem 17.00 se začali sjíždět do kulturního domu Crystal první účinkující mezi kterými byli např. Zora Jandová, Kamelie, Martin France, Martin Maxa, Ondřej Ruml a místo avizované Martiny Balogové, která zalehla s horečkami, dorazil Zbyněk Drda.

Celou show uváděl dnes už bývalý manželský pár Slávek Boura a Markéta Mayerová. Celá akce se nesla ve velmi příjemném a přátelském duchu, kdy diváci i účinkující seděli jako by v kavárně, na stolech plápolaly svíčky, na jevišti byl i barmanský pult s barovými židličkami a účinkující spokojeně popíjeli víno, nealko i pivo.

Všichni diváci dostali dárkové poukazy na 1 vstup gratis do kryokomory (chlad minus 120 stupňů) a soutěžili o 3 vouchery na víkendové pobyty v Chřibské nebo za nejvtipnější dotazy na zpěváky dostávali buď medovinu nebo sklenice medu. Jako překvapení byl  divákům představen imitátor, představující Halinu Pawlowskou, který v současné době bojuje v primácké soutěži Česko – Slovensko má talent. Po velmi zdařilém večeru se všichni účinkující odebrali do hotelu Morris, kde probíhala následná party, na které všichni účinkující dostali dárkem 10 vstupů do již zmíněné ledové kryokomory a zároveň medovinu na zahřátí. Zažili stepařskou show trojnásobného mistra Evropy ve stepu Dominika Budlovského a taky kadeřnickou show vlasového studia Fatima, na kterou se nechali "ukecat" i Ondřej Ruml a Zbyněk Drda a byli před zraky všech přítomných ostříháni.

Pak následoval volný program, na který se nejvíc těšili Martin Maxa a Martin France, kteří si společnou pařbu slibovali už dlouho a přitom jim zdatně sekundovaly i nestárnoucí Kamelie nebo Markéta Mayerová, která se vydržela bavit s ostatními až do 6 hodin do rána. Drda s Rumlem naopak vzali útokem českolipské diskotéky a vrátili se na hotel také až k ránu. Při dopolední snídani se všichni sešli nad kávou a už začali vymýšlet plány nad další společnou akcí. A že to myslí opravdu vážně, dokazuje fakt, že nejspíše pojedou společně do apartmánů ve Chřibské.

 

Témata: