Bonus odehraje s novou kapelou jediný koncert

Redakce

Temný Síly Band – tak se jmenuje nová kapela rappera a písničkáře Bonuse. První a poslední šanci slyšet nové uskupení naživo budou mít fanoušci 18. května v rámci zahájení festivalu Street For Art 2012. Známé skladby s novým zvukem a v nových aranžích rozezní prostor dočasného Divadla Šnek, které postavili organizátoři festivalu přímo na stanici metra Opatov.

Držitel ceny Apollo 2011 za nejlepší české album roku Bonus láká své fanoušky na ‚jeden jedinej koncert‘. „Temný Síly Band je jednorázovej projekt, vytvořenej speciálně pro zahájení Street For Art. Stabilní členy kapely Martin Tvrdý Trio doplní bubeník Carl Warwick a multiinstrumentalista Honza Stejskal.  Má to jinej, víc kapelovej zvuk, nový aranže, navíc budeme hrát některý věci, který na koncertě nikdy nezazněly – ať už od Bonuse nebo od souvisejících kapel jako Sporto, Emems nebo Komunisti,“ vysvětluje Bonus alias Martin Hůla. Začátek koncertuje plánován na 20h, vstup je zdarma. 

 

Street For Art 2012 probíhá v dočasném Divadle Šnek na stanici metra Opatov od 18. do 26. května. Jeho hlavním tématem je vztah k domovu a kultura v místě, ve kterém žijeme. Festival tak navazuje na předchozí ročníky věnované veřejnému prostoru, umění ve veřejném prostoru nebo street artu. Součástí programu je kromě koncertů, workshopů a diskuzí i světová premiéra divadelně-filmového projektu „Jižák, město snů.“ Šest teenagerů v něm pod vedením režisérky Petry Tejnorové odkrývá charakter a identitu největšího pražského sídliště. Aktuality a další informace naleznete na www.streetforart.cz.