„Byl jsem pankáč,“ říká Jaro Slávik z Česko Slovensko má talent

Lubos-Prochazka

Ještě před měsícem ho nikdo neznal, teď patří mezi hlavní hvězdy televizního podzimu. Slovenský producent a manažer Jaro Slávik (35), který je "katem" poroty show televize Prima Česko Slovensko má talent, Kouli prozradil, že byl pankáč a kouřil marihuanu.

Jaro Slávik toho má za sebou v showbizu poměrně dost. Podílel se například na organizaci prvního koncertu Madonny v Moskvě, objevil  zpěvačku Ruslanu, vítězku Eurovize 2004. Do letošního dubna pak působil v televizi Markíza ve funkci Jaro ještě jako pankáč. Foto: archivšéfa Centra výroby a vývoje. Momentálně je porotcem v soutěži Česko Slovensko má talent. Jejího vítěze se bude snažit angažovat v Las Vegas. "Je to arogantní pracháč," myslí si někteří diváci. Tohle všechno Jaro přehlíží a tvrdí, že je úplně normální. Když se s ním Koule sešla na drinku v pražském klubu Radost, rozpovídal se Slávik mimo jiné o své minulosti pankáče, který kouřil marihuanu.

Rozhovor s Jaro Slávikem, ve kterém mluví o své éře pankáče

Podívejte se na vystoupení iluzionisty v Česko Slovensko má talent, kterého Jaro odepsal. Aleš Rozsýval se ale nakonec do soutěže vrátí

http://www.youtube.com/watch?v=AZE85Anwp8Y