Chystá se další výstava Voayer. Tentokrát se ale budou ukazovat muži!

mim

Po čtyřech Výstavách skutečných nahých žen ve dvou zemích, které navštívily tisíce nadšených návštěvníků, se jejich autor rozhodl vydat knihu "JÁ, VOAYER – Životní zážitek ze stvoření světové Výstavy skutečných nahých žen. Nebo z mínusu na milion v průběhu osmnácti hodin." Popisuje v ní skutečně životní příběh zrodu světové výstavy, kterou nazval VOAYER.

V tomto roce se Výstava skutečných nahých žen konala poprvé v prostorách galerie a to hned v Galerii Tančící dům, v němž touží vystavovat nejeden světový umělec. Během pěti výstavních dnů viděly tisíce návštěvníků více než sedmdesát skutečných a nahých žen. Autor výstavy a knihy Mário Petreje poskytl desítky rozhovorů, ve kterých se ho ptali i na to, zda je složité najít modelky, zda to dělají dobrovolně, podle jakých kritérií modelky vybírá nebo proč nevystavuje i muže.

„Na otázku, proč nevystavuji i muže, se mě ptá každý, kdo se dozví o mé výstavě. Nastal čas vyhovět těmto požadavkům a nabídnout lidem skutečně životní zážitek při pohledu na nahé muže. Je to velká výzva. Cítím se jako před první Výstavou nahých žen, která byla v roce 2016. Rovněž jsem vůbec netušil, zda výstava zaujme, zda se na ni někdo přijde podívat,“ vysvětluje autor výstavy své rozhodnutí uspořádat výstavu nahých mužů. Ve dvou výstavních dnech 17. – 18.11. 2018 se tentokrát naplní touhy všech vás, kteří jste se ptali. Na třech podlažích v budově na Rubešově ulici 7 v Praze v Drive House ukáže VOAYER skutečné nahé muže.

Na našem videu si můžete připomenout Voayer z letošního jara: