Kryštof, Florence And The Machine a Jamie xx upekli k začátku měsíce nová alba

Redakce

První červnový týden vypadá na pěknou úrodu nových desek od velkých hudebníků. Očekávaná alba, ze kterých už jsme si měli možnost zobnout několik jednohubek se objeví na pultech vydavatelství a hudebních obchodů už zítra ráno.

Kryštof – Srdcebeat

Richard Krajčo nemohl v noci dospat – tak moc se těšil na vydání sedmé desky kapely Kryštof s názvem Srdcebeat. Stejnojmenný singl jsme sice mohli pár týdnů poslouchat v rádiích, ale těšíme se i na zbývajících devě novinek. 
„Poslouchal jsem album pořád dokola a dokola – naposled před oficiálním vydáním. Představoval jsem si, že jsme všude u vás doma a koukáme na to, co říkáte na Srdcebeat – album, které je pro nás asi tím nejdůležitějším v naší kariéře,“ píše na oficiálném facebookovém profilu kapely natěšený frontman. 
Album vychází pod vydavatelstvím Universal a stejně jako pod nahrávkou Inzerát se na něm podepsali američtí producenti Yaron Fuchs a Ido Zmishlany.

Florence And The Machine – How Big, How Blue, How Beautiful

Britská formace Florence And The Machine s charismatickou zrzkou Florence Welch v čele, vydává své třetí album. Na release se připravovali už od začátku roku, a proto si mohli fanoušci poslechnout už pět nových pecek, mimo jiné What Kind of Man, Ship to Wreck nebo Queen of Peace. How Big, How Blue, How Beautiful přinese šest dalších písniček a podle dobře našlápnuté ochutnávky se máme na co těšit. 

Jamie xx – In Colour

A z Velké Británie přichází i dalčí novopečené album. Jeho autorem je třetina skupiny The XX, přesněji producent a bicí část „iksek“ Jamie Smith. Jamie XX přichází po čtyřech letech se sólovkou In Coulour a narozdíl od svého debutu We’re New Here 
se o celé album postaral de facto sám. Jedenáct songů bude znít ve znamení elektra, dubstepu, trip hopu a housu. Deska vyjde na CD, klasickém i limitovaném vinylu a samozřejmě v iTunes. (kar)