Do Hranic zavítá internetový fenomén Jayk3m s Manniou.


Po dlouhé době, kdy Hranice byly hip-hopovým centrem, se časy vracejí. Můžete se těšit na pořádně našláplou párty s ještě našlápnutějšími rappery.

 

Do hranického METRO Music Clubu Vám přináší agentura NETWOR production mladé a nadané novojičínské sourozence, ale především rappery Jayk3M a Mannia, kteří vystoupí nejen se svými největšími hity jako jsou „Malá prodavačka zápalek“, „Nad věcí“, „Poslouchej své srdce“ nebo hitovka od Mannie „Začínám“, ale uvedou i své nové songy.

Jayk3m je již dlouho známým internetovým fenoménem. Jeho skladby na hudebním portálubandzone.cz jsou již několik let mezi nejposlouchanějšími. Jeho skladby na youtube.com jsou poslouchanější, jak od Tafroba, Resta, Indyho či dokonce Rytmuse.


Můžete si ho pamatovat například z TV Óčko – 

Celý programově nabitý hip-hopový večer doplní jména jako Emenef nebo BenoX & TAkT se svojí show „Vidím cestu“. Z místních umělců seznam doplní jména jako Jahra, Kobe High, HKA, Khiary, Mejba.Celý večer bude programem doprovázet výborný hip-hopový DJ Wenet.

Příznivci této hudby si příjdou určitě na své, navíc v průběhu večera uvidí skvělou show – Freestyle battle, kdy si zúčastnění pokusi získat publikum na svou stranu ve volném stylu – jeden na jednoho!

Přijďte všechny účinkujíci podpořit a užít si dlouhý sobotní večer, jaký v Hranicích již hodně dlouho nebyl! Startuje se v sobotu 21.1.2012 ve 21.00 hod. v METRO Music Clubu Hranice. Vstupné za tak nabitý večer je pouhých 80 Kč.

Oficiální videopozvánka – 

Témata:, ,