Dredaktorka Pavla bloguje: Tinder návod pro úspěšné seznámení

Pavla Gabrhelíková

Čau, jsem Pavla a budu pro vás stejně jako Káča a Michaela psát. Našla jsem návod, jak na Tinderu zaujmout hned první zprávou. Tak si to na vás vyzkouším.

  1. Tinder návod radí, že vám nemám napoprvé moc lichotit nebo přecenit vaše znalosti. Vyhnu se proto dlouhým větám a souvětím: Jste super, že nás čtete, obzvlášť pro vaši zvrhlost a důvtip. To máme určitě společné.
  2. Taky se mám prý vyhnout pravopisným chybám, nářečí a slangu, abyste hned na začátku neodhalili, že zakončuji názvy alkoholu na písmeno X (pivex, vínex…), Facebooku říkám fejsíček, nebo že původně pocházím z Moravy. Tak jo.
  3. Třetí rada zní bavit se normálně. Jenže co je v dnešní době normální? Nemůžu vás hned na začátku prý odradit fakty typu: Přála bych si, abych si, aby mě unesl drak, mám pár kompulsivních návyků a hraju na ukulele. Fajn. V tom případě: Nejnormálnější na mně je asi to, že mám psa a zbožňuju seriály.
  4. Abych neporušila čtvrté pravidlo o stručnosti, musím to tady utnout, sorry.

Statistika mě uklidňuje, že stejně zaujmu jenom dvacet pět procent chlapů a ani ne padesát procent žen. To asi přežiju. Tak na viděnou na dalším rande!