Festival Benátská noc: Blur? To zatím nemůžeme potvrdit

Redakce

Festival Benátská noc se letos podruhé uskuteční v areálu ve Vesci u Liberce, kam se kvůli pravidelně nepříznivému počasí přestěhoval z Malé Skály. Vstupenky na letošní ročník, který proběhne 26. – 28. července 2013, seženete do konce ledna za 990 korun, pak se cena zvýší.

Mezi  potvrzené interprety patří tvrdé kapely Alkehol, Citron, Harlej nebo Metalinda, popoví Marek Ztracený, David Deyl nebo Peter Bič Project, staré dobré festivalové kapely bude reprezentovat Monkey Business a mezinárodní N.O.H.A..  

„Jsme ve fázi finalizace seznamu hlavních hudebních hostů. Stále častěji se množí dotazy ohledně vystoupení skupiny Blur. To bohužel zatím nemohu potvrdit. Ale jsem si jistý, že chceme jít cestou renomovaných světových hudebních festivalů. Budeme mít jednu hlavní scénu a jednu odpočinkovou, na které se budou umělci střídat. Fanoušci tak nebudou muset pobíhat od jednoho podia ke druhému, naopak budou mít možnost si vychutnat každé vystoupení naplno. Pro nás je důležitá kvalita, nikoliv kvantita," říká organizátor Pavel Mikez s tím, že letos festival chce letos rozšíří nabídku volnočasových aktivit. Počítat tak návštěvníci mohou i s adrenalinem. (sli)