France a Balogová nazpívali duet. Poslechněte si ho!

Redakce

Zpěvák Martin France nazpíval duet se zpěvačkou a finalistkou SuperStar Martinou Balogovou.

Duet „Naše Zem, naše srdce“ se objeví na novém Martinově CD, které by mělo vyjít ještě letos.

„Tuto písničku napsal velmi talentovaný teprve šestnáctiletý Tomáš Ziki Zíka a přes svého kamaráda mi tuto písničku nabídl. Když jsem ji poprvé uslyšel, tak mě opravdu oslovila, ale už od počátku jsem věděl, že by se mi z toho líbil duet,“ prozradil Martin France.

„Zavolal  jsem proto mé kamarádce Martině Balogové, protože je to jeden z nejvýraznějších a nejhezčích hlasů naší pop scény a písničku jako duet jsem jí nabídl,“ dodal zpěvák, který si do písničky přizval i dětský pěvecký sbor.

Balogová přijela na natáčení rovnou z Ústí nad Labem, kde v současnosti žije.

Duet Martina France a Martiny Balogové „Naše Zem, naše srdce“ si můžete poslechnout ZDE:

„Nejdříve jsme si natočili své pěvecké party, potom jsme na rap pozvali rapera Skipe!, který k songu zároveň napsal text a jako poslední krok, jsme odjeli do České Lípy, kde své party nazpíval Českolipský dětský pěvecký sbor. Takže cesta k natočení písničky byla docela dlouhá, ale myslím si, že jsme všichni rádi, že jsme se do toho pustili,“ má jasno France s tím, že  uvažuje i o natočení videoklipu.

jasno France s tím, že  uvažuje i o natočení videoklipu.

Martin France tak bude mít na svém novém CD už druhý duet. Ten první nazpíval společně s další finalistkou SuperStar a muzikálovou zpěvačkou Šárkou Vaňkovou. Více zde: http://bleskove.centrum.cz/celebrity/drby/clanek.phtml?id=691276